Mikołajkowy Pobór Krwi dla Agaty. Przyłącz się i Ty!

sobota 05 grudnia 2020

Kryspiny, Norberta, Sabiny

reklama

Uczniowski Klub Sportowy "Judo" z Tuliszkowa na obozie w górach

Uczniowski Klub Sportowy
 

W dniach 12-19 stycznia, około 50 osobowa grupa judoków z Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Judo’’ w Tuliszkowie oraz dzieci z Gminy i Miasta w Tuliszkowie przebywała na obozie Judo i obozie narciarskim w miejscowości Murzasichle k/ Zakopanego.

Wspaniałe widoki panoramy Tatr, świeże powietrze oraz wiele innych atrakcji czekało na zawodników sekcji. Jak każdego roku organizowany był  wyjazd w bardzo atrakcyjne miejsce, zgrupowanie było prowadzone przez Michała Gaj (2 Dan) i dr Rafała Kubackiego (6 Dan), który w  trakcie kariery sportowej zdobył szereg tytułów: 17-krotny Mistrz Polski, Mistrz Europy z 1989, dwukrotny srebrny medalista (1994 i 1998) i pięciokrotny brązowy medalista (1991, 1993, 1995, 1996 i 1997), dwukrotny Mistrz Świata z 1993 i 1997, brązowy medalista z 1989. Trzykrotnie wystąpił na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w wadzie ciężkiej: Barcelona 1992, Atlanta 1996 i Sydney 2000. Pan Rafał Kubacki to także odtwórca roli Ursusa w filmie Quo Vadis Jerzego Kawalerowicza.

reklama

Codziennie odbywał się poranny rozruch oraz dwa treningi dla grupy starszej, młodszej i rekreacyjnej. W każdym dniu zaplanowane były również inne atrakcje, oprócz zajęć sportowych uczestnicy zwiedzali Kraków, m.in. Zamek Królewski, Zakopane, a w tym Zamek Tatrzański, Lodowy Labirynt, Wielką Krokiew, Krupówki. W dniach odpoczynku od treningów odbyły się wędrówki górskie na Polane Rusinową, gdzie uczestnicy podziwiali piękne krajobrazy Tatr. Uczestnicy obozu uczyli się i doskonalili jazdę na nartach na różnych stokach, m.in. stacja narciarska Hajduk, Murzasichle-Ski. W ostatnim dniu uczestnicy obozu wzięli udział w wewnętrznym turnieju narciarskim gdzie każdy sprawdził swoje umiejętności nabyte podczas codziennej jazdy na nartach. W każdym dniu zaplanowane były również inne atrakcje, oprócz zajęć sportowych uczestnicy uczyli się i doskonalili jazdę na łyżwach i nartach pod okiem instruktora, w wolnych chwilach jeździli również na snowtubingu, co zapewniło wszystkim wiele radości i wspaniałej zabawy po zajęciach. Dodatkowo podczas obozu uczestnicy mieli okazję obejrzeć pokaz akrobatyki sportowej w wykonaniu Jowity i Kai Kubackich. Tym samym sekcja Judo Tuliszków informuje iż w najbliższym czasie powstanie nowa sekcja akrobatyki sportowej, szczegółowe informacje już wkrótce.

Na samym początku chciałbym podziękować sponsorom naszej sekcji; IzoSerwis – Jakub Kowalczyk i Burmistrzowi Gminy i Miasta w Tuliszkowie, dzięki którym w głównej mierze dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie, niezwykle atrakcyjnie i zdrowo oraz dzięki ich pomocy koszty obozu dla dzieci były niskie.

Trener sekcji
– Michał Gaj

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk na...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk na...

6 wrz.
Zawodnicy KS Judo Turek i GKS Kasztelani...

Zawodnicy KS Judo Turek i GKS Kasztelani Brudzew na...

27 sierp.
Wakacje zawodników UKS Judo Tuliszków

Wakacje zawodników UKS Judo Tuliszków

27 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama