piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

8°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Mistrzostwo Wielkopolski zdobyte przez unihokeistki z Brudzewa

Mistrzostwo Wielkopolski zdobyte przez unihokeistki z Brudzewa
 

W niedziele 7 kwietnia w Poznaniu odbyły się finały Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii młodziczek. Podczas tych zawodów dziewczętom reprezentującym klub GKS „Kasztelania” Brudzew udało zdobyć się mistrzostwo. 

To nie pierwszy sukces, który odniosły dziewczęta. Uczennice szkoły podstawowej w Brudzewie w grudniu wygrały Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych. Tym razem zawodniczki reprezentując klub GKS „Kasztelania” Brudzew zgłoszone zostały do rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w kategorii młodziczek. Po łatwo wygranych meczach eliminacyjnych i półfinałowych przyszedł czas na fazę finałową, w której znalazły się cztery najlepsze kluby naszego województwa.

reklama

W niedzielę 7 kwietnia unihokeistki pokonały kolejno drużyny UKS „Kopla” Paczkowo (5:1) i UKS „Selezjanki” Poznań ( 4:0 ). W finale zmierzyły się z reprezentacją UKS „Radzevia” Radzewo wygrywając 3:2 co zagwarantowało im zwycięstwo w całym turnieju. Zajęcie pierwszego miejsca w Wielkopolskiej Lidze Unihokeja Młodziczek zapewnia im awans do finału Mistrzostw Polski, w których powalczą pod koniec maja. 

2
3
4

Podobne artykuły

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

29 wrz.
Młodziczki GKS Kasztelani Brudzew Mistrzyniami...

Młodziczki GKS Kasztelani Brudzew Mistrzyniami...

07-06-2021
Młoda piłkarka z Brudzewa z udanym występem w...

Młoda piłkarka z Brudzewa z udanym występem w Kadrze...

21-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama