środa 12 sierpnia 2020

Hilarii, Juliana, Lecha

reklama

Obóz sportowy karateków z Turku i powiatu

Obóz sportowy karateków z Turku i powiatu
 

Na przełomie czerwca i lipca w malowniczych Kowarach przy Przełęczy Okraj odbył się kolejny obóz sportowy kyokushin karate pod patronatem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu dla karateków z naszego powiatu . W obozie uczestniczyło 65 młodych wojowników, którzy doskonalili swoje umiejętności w full contact karate kyokushin pod okiem najlepszych szkoleniowców w Wielkopolsce.

Oprócz treningów był czas na przyjemności połączone z wycieczkami autokarowymi i pieszymi, po malowniczych szlakach karkonoskich gór. Nie zabrakło również wyprawy do Czech i zakupów na słodko, dla większości uczestników obozu była to pierwsza wyprawa poza granice państwa. Ponadto zwiedzano średniowieczne zamki, odwiedzono kąpielisko zasilane czystą wodą wprost z potoku górskiego. Poranny rozruch u podnóża gór dodawał codziennej mocy na wesołe spędzenie dnia oraz siły na treningi kumite i kata. Ta moc wystarczała na codzienne dyskoteki integracyjne oraz finałowe ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek i tradycyjny konkurs kabaretowy.

reklama

Nie zabrakło również szkolenia piłkarskiego zakończonego meczem kadra kontra reprezentacja obozu i wygraną kadry 3-2. Był również konkurs przeciągania liny pomiędzy 6 grupami w różnym wieku. Najmłodszy uczestnik miał lat 7, a najstarszy 17 co nie przeszkadzało w budowania właściwych relacji i wymiany doświadczeń między uczestnikami. Obóz został zakończony egzaminem do brązowego pasa włącznie, który wszyscy ukończyli pozytywnym wynikiem.

Podziękowania dla kadry Dariusza Jasiakiewicza, Macieja Kowalczyka, Artura Mikołajczaka, Daniela Pakuły, Przemysława Kowalskiego i Bożeny Jasiakiewicz oraz Burmistrza Turku i Tuliszkowa i Radnego Miejskiego w Turku Pawła Kwiatkowskiego. Przed nami drugi turnus już lipca …..Obecnie zapraszamy na Wakacyjną Akademię Karate i Kickboxingu w Turku ulica Powstańców Wielkopolskich czerwone drzwi informacja telefon klubu 693714490

materiał nadesłany

Podobne artykuły

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do...

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do sezonu

10 sierp.
Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

5 sierp.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama