Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Obóz sportowy karateków z Turku i powiatu

Obóz sportowy karateków z Turku i powiatu
 

Na przełomie czerwca i lipca w malowniczych Kowarach przy Przełęczy Okraj odbył się kolejny obóz sportowy kyokushin karate pod patronatem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu dla karateków z naszego powiatu . W obozie uczestniczyło 65 młodych wojowników, którzy doskonalili swoje umiejętności w full contact karate kyokushin pod okiem najlepszych szkoleniowców w Wielkopolsce.

Oprócz treningów był czas na przyjemności połączone z wycieczkami autokarowymi i pieszymi, po malowniczych szlakach karkonoskich gór. Nie zabrakło również wyprawy do Czech i zakupów na słodko, dla większości uczestników obozu była to pierwsza wyprawa poza granice państwa. Ponadto zwiedzano średniowieczne zamki, odwiedzono kąpielisko zasilane czystą wodą wprost z potoku górskiego. Poranny rozruch u podnóża gór dodawał codziennej mocy na wesołe spędzenie dnia oraz siły na treningi kumite i kata. Ta moc wystarczała na codzienne dyskoteki integracyjne oraz finałowe ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek i tradycyjny konkurs kabaretowy.

reklama

Nie zabrakło również szkolenia piłkarskiego zakończonego meczem kadra kontra reprezentacja obozu i wygraną kadry 3-2. Był również konkurs przeciągania liny pomiędzy 6 grupami w różnym wieku. Najmłodszy uczestnik miał lat 7, a najstarszy 17 co nie przeszkadzało w budowania właściwych relacji i wymiany doświadczeń między uczestnikami. Obóz został zakończony egzaminem do brązowego pasa włącznie, który wszyscy ukończyli pozytywnym wynikiem.

Podziękowania dla kadry Dariusza Jasiakiewicza, Macieja Kowalczyka, Artura Mikołajczaka, Daniela Pakuły, Przemysława Kowalskiego i Bożeny Jasiakiewicz oraz Burmistrza Turku i Tuliszkowa i Radnego Miejskiego w Turku Pawła Kwiatkowskiego. Przed nami drugi turnus już lipca …..Obecnie zapraszamy na Wakacyjną Akademię Karate i Kickboxingu w Turku ulica Powstańców Wielkopolskich czerwone drzwi informacja telefon klubu 693714490

materiał nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8

Podobne artykuły

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

16 wrz.
Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

6 wrz.
Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk...

Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk Walk...

5 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama