poniedziałek 21 października 2019

Celiny, Hilarego, Janusza

reklama
Wzorek

Sportowe wakacje UKS Judo Tuliszków

Sportowe wakacje UKS Judo Tuliszków
 

W dniach 19-26 lipca Uczniowski Klub Sportowy ,,Judo’’ w Tuliszkowie wraz z  dziećmi z Gminy i Miasta Tuliszków przebywał na obozie sportowo-rekreacyjnym w miejscowości Murzasichle w okolicy Zakopanego. Wspaniałe widoki panoramy Tatr, świeże powietrze oraz wiele atrakcji czekały na zawodników sekcji. Jak każdego roku program był ciekawy i napięty, co sprawiło, że dzieci na nudę nie mogły narzekać.

Podczas pobytu w górach 45-osobowa grupa dzieci miała okazję zwiedzać Zakopane, Wielką Krokiew, Kraków i Murzasichle. Każdego dnia odbywały się zajęcia sportowe jak i poranny rozruch, a w drugiej części dnia miały miejsce wycieczki bądź inne atrakcje.

reklama

Największymi atrakcjami na obozie były wędrówki górskie, między innymi na Polanę Rusinową, gdzie uczestnicy mogli podziwiać panoramę Tatr Wysokich i Dolinę Kościelską. Dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności w parku linowym i poznać historię, tradycje oraz zwyczaje miejscowości Murzasichle. Odbyły się również zajęcia plastyczne, spacery po pobliskich miejscowościach oraz zajęcia w terenie.

Dodatkowym plusem obozu było to, iż dzieci spędziły go bez telefonów, tabletów i komputerów. Pobyt w górach był wspaniałą przygodą dla dzieci – z pewnoścą będą wracać do miłych wspomnień podczas obozu.

Wyjazd wspierany był przez: IzoSerwis – Jakub Kowalczyk i Burmistrza GiM w Tuliszkowie, p. Krzysztofa Romana, dzięki których pomocy dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie i zdrowo.

reklama

Zapraszamy od sierpnia na kolejna edycję ,,Wakacji z Judo’’ - w programie zajęć znajdują się zajęcia sportowe, Trening z Mistrzem Judoi wyjazd do parku trampolin GoJump we Wrocławiu. Zajęcia sportowe są bezpłatne.

Materiał nadesłany.

Podobne artykuły

Dwa złota i dwa brązy zdobyli Judocy z UKS Judo...

Dwa złota i dwa brązy zdobyli Judocy z UKS Judo w...

11 paźd.
Judocy z UKS Tuliszków na Mistrzostwach Młodzików

Judocy z UKS Tuliszków na Mistrzostwach Młodzików

7 paźd.
Pełen emocji Turmageddon 2019 za nami!

Pełen emocji Turmageddon 2019 za nami!

28 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama