piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Sportowe wakacje UKS Judo Tuliszków

Sportowe wakacje UKS Judo Tuliszków
 

W dniach 19-26 lipca Uczniowski Klub Sportowy ,,Judo’’ w Tuliszkowie wraz z  dziećmi z Gminy i Miasta Tuliszków przebywał na obozie sportowo-rekreacyjnym w miejscowości Murzasichle w okolicy Zakopanego. Wspaniałe widoki panoramy Tatr, świeże powietrze oraz wiele atrakcji czekały na zawodników sekcji. Jak każdego roku program był ciekawy i napięty, co sprawiło, że dzieci na nudę nie mogły narzekać.

Podczas pobytu w górach 45-osobowa grupa dzieci miała okazję zwiedzać Zakopane, Wielką Krokiew, Kraków i Murzasichle. Każdego dnia odbywały się zajęcia sportowe jak i poranny rozruch, a w drugiej części dnia miały miejsce wycieczki bądź inne atrakcje.

reklama

Największymi atrakcjami na obozie były wędrówki górskie, między innymi na Polanę Rusinową, gdzie uczestnicy mogli podziwiać panoramę Tatr Wysokich i Dolinę Kościelską. Dzieci mogły sprawdzić swoje umiejętności w parku linowym i poznać historię, tradycje oraz zwyczaje miejscowości Murzasichle. Odbyły się również zajęcia plastyczne, spacery po pobliskich miejscowościach oraz zajęcia w terenie.

Dodatkowym plusem obozu było to, iż dzieci spędziły go bez telefonów, tabletów i komputerów. Pobyt w górach był wspaniałą przygodą dla dzieci – z pewnoścą będą wracać do miłych wspomnień podczas obozu.

Wyjazd wspierany był przez: IzoSerwis – Jakub Kowalczyk i Burmistrza GiM w Tuliszkowie, p. Krzysztofa Romana, dzięki których pomocy dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie i zdrowo.

reklama

Zapraszamy od sierpnia na kolejna edycję ,,Wakacji z Judo’’ - w programie zajęć znajdują się zajęcia sportowe, Trening z Mistrzem Judoi wyjazd do parku trampolin GoJump we Wrocławiu. Zajęcia sportowe są bezpłatne.

Materiał nadesłany.

Podobne artykuły

Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej Śląska

30 sierp.
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

16 sierp.
Obóz sportowo-rekreacyjny dla dzieci i...

Obóz sportowo-rekreacyjny dla dzieci i młodzieży z...

3 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama