czwartek 27 luty 2020

Gabrieli, Liwii, Leonarda

reklama

IX osiedlowy turniej siatkówki plażowej o puchar wójta gminy Turek

IX osiedlowy turniej siatkówki plażowej o puchar wójta gminy Turek
 

W sobotę, 10 sierpnia na osiedlowym boisku w Słodkowie Kolonii odbył się IX turniej siatkówki plażowej. Udział w turnieju wzięło osiem par z terenu miasta i gminy Turek, które rozegrały mecze w dwóch grupach.

 Rozgrywkom nie brakowało wielu emocji. Po rozegraniu meczów grupowych po dwie pary z każdej awansowały do fazy finałowej. W meczu o III miejsce para Miklas/Trawkowski wygrała z parą Ochocki/Marczewski. W finale para Ciuśniak/Borowczyk pokonała parę Wodziński/Szczeciński, tym samym zwyciężając w IX turnieju siatkówki plażowej.

reklama

Zwycięskie pary otrzymały puchary ufundowane przez wójta gminy Turek, Karola Mikołajczyka, radnego powiatowego Andrzeja Wojtkowiaka oraz radnego gminnego, Marcina Rosiakowskiego. Organizację tunieju wsparli również firma "Erkado" oraz Robert Śliwka.

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

Turniej Ligi Młodych Wojowników

Turniej Ligi Młodych Wojowników

23 lt.
Samorządowcy w Malanowie będą kopać w piłkę i...

Samorządowcy w Malanowie będą kopać w piłkę i pomogą...

21 lt.
Czas na książkę: Oświadczyny - pozycja nie...

Czas na książkę: Oświadczyny - pozycja nie tylko dla...

24 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama