czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Zawodnicy sekcji Kickboxingu z klubu Striker w Turku na obozie szkoleniowym w Zakopanem

Zawodnicy sekcji Kickboxingu z klubu Striker w Turku na obozie szkoleniowym w Zakopanem
 

Od 22 do 26 sierpnia Zakopane, a dokładnie sale treningowe Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich gościły reprezentantów Polskiej Federacji Kickboxingu. Oprócz amatorów, w zgrupowaniu brali również profesjonalni zawodnicy, biorący udział w galach zawodowych takich jak DSF, HFO czy Fight Club. Stwarzało to bezpośrednią możliwość walki z zawodowcami, co niewątpliwie zaowocuje w niedalekiej przyszłości!

Na obozie sportowym nie mogło zabraknąć ekipy ze Strikera w Turku. 7-osobowa drużyna juniorów oraz seniorów trenujących twarde formuły walki takie jak K-1 i MuayThai zaprezentowała wysoki poziom wyszkolenia. W składzie turkowian znaleźli się: Aleksander Kowalczyk, Patryk Szulc, Kacper Siwiński, Hubert Izydorkiewicz, Kacper Grześkiewicz, AlehKhyukouski oraz Kamil Więcławek.

reklama

Oprócz treningów wydolnościowych oraz techniczno-taktycznych na obozie można było korzystać z pomocy dietetyków czy fizjoterapeutów, były bloki poświęcone tematom odnowy biologicznej, przeciążeniom w treningu sportów walki i metodom ich zwalczania. Wszystko to zmierza ku świadomemu uczestniczeniu w sportowym życiu naszych podopiecznych, umożliwiając rywalizacje z najlepszymi na Świecie na bardzo wysokim poziomie.

Podziękowania za wsparcie stowarzyszenia członkowie kierują w stronę Romualda Antosika, Burmistrza miasta Turek, wszystkich osób i firm które na co dzień pomagają Nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom: Restauracja Pico Belo w Uniejowie, Dźwig Met - Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, Angie Power Service – Dominik Raczyński, FPE Systems, InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT - Paweł Tylki,   „GilTrans”  Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil. „Bez Was nie byłoby Nas! By szczyty zdobywać!”

Materiał nadesłany.

Podobne artykuły

Mroczny talent prosto z Turku, czyli Marcin...

Mroczny talent prosto z Turku, czyli Marcin...

19 lip.
Czas na książkę:

Czas na książkę: "Opowieść podręcznej"

14 lip.
MDK przygotuje film z poradnikiem nt....

MDK przygotuje film z poradnikiem nt. stworzenia...

2 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama