PRZEPRASZAMY - OSP Janiszew

poniedziałek 16 września 2019

Jagienki, Kamili, Korneliusza

reklama
Wzorek

Obóz sportowy klubu Striker we Władysławowie

Obóz sportowy klubu Striker we Władysławowie
 

Cały sierpień KICBOXERSKA drużyna klubu Striker w Turku poświęciła na przygotowania do sezonu. Pod koniec wakacji ścisła reprezentacja rywalizująca na matach i ringu brała udział w dwóch obozach sportowych. Pierwszy w nich odbył się w zimowej stolicy - Zakopanem, drugi w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo” we Władysławowie nad morzem bałtyckim.

Od 28 sierpnia do 1 września zawodnicy klubu w składzie: Gabrysia Włodarczyk , Aleksander Piaseczny, Zuzanna Drewniak, Wiktoria Włodarczyk, Iwo Adamek, Seweryn Kowalewski , Aleksander Kowalczyk, Szymon Kałużny, Kacper Siwiński, Patryk Szulc, Hubert Izydorkiewicz oraz Kamil Więcławek brali udział w Otwartym Zgrupowaniu Związku Sportowego Klubów APFN. Związek współpracuje z Polskim Związkiem Kickboxingu do którego klub należy od początku tego roku. 5 dni zabaw na terenach ośrodka sportowego dostarczyło wiele emocji. Treningi rozpoczynała poranna zaprawa w terenie. Następnie posiłek i przysłowiowa drzemka. W środku dnia czekały Nas mocne dwie jednostki zadaniowo-sparingowe. Zasada „Train, eat, sleep, repeat” - doskonale odzwierciedla to co się u Nas działo… W przerwach popołudniowych drużyna odpoczywała nad morzem, w krytej pływalni, wieczorami przy ognisku i spacerze nad bałtykiem. Obóz oprócz nowych umiejętności dał możliwość wymiany doświadczeń między zawodnikami z innych klubów. Dzięki przemiłej atmosferze przysłowiowy „wycisk” był do zniesienia. Lekko nie było ale nikt nie mówił że lekko będzie bo skoro zmierzamy na sam szczyt to nic dziwnego że mamy pod górkę…

reklama

Już niebawem pierwsze starty kontrolne na sparingach wyjazdowych oraz walka z najlepszymi w kraju. Cała drużyna już nie może doczekać się okresu startowego, który tak naprawdę wszystko zweryfikuje. Trzymacie za Nas mocno zaciśnięte pięści bo będzie się działo.

Podziękowania za wsparcie stowarzyszenia członkowie kierują przede wszystkim w stronę rodziców naszych podopiecznych. Dzięki ich pomocy oraz wsparcia możemy realizować nasze sportowe marzenia. Podziękowania również w stronę Romualda Antosika, Burmistrza miasta Turek, wszystkich osób i firm które na co dzień pomagają Nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom: Restauracja Pico Belo w Uniejowie, Dźwig Met - Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, Angie Power Service – Dominik Raczyński, FPE Systems, InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT - Paweł Tylki,   „GilTrans”  Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil. „Bez Was nie byłoby Nas! By szczyty zdobywać!”

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy sekcji Kickboxingu z klubu Striker w...

Zawodnicy sekcji Kickboxingu z klubu Striker w Turku...

28 sierp.
Trener Striker Turek Kamil Więcławek na...

Trener Striker Turek Kamil Więcławek na szkoleniach...

27 sierp.
Obóz sportowy karateków z Turku i powiatu

Obóz sportowy karateków z Turku i powiatu

24 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama