poniedziałek 09 grudnia 2019

Anety, Leokadii, Wiesława

reklama

Dziewczyny z LFA Turek zwyciężyły w kolejnym meczu

Dziewczyny z LFA Turek zwyciężyły w kolejnym meczu - źródło: LFA Turek
źródło: LFA Turek 

Młode piłkarki brną przez obecny sezon nie oglądając się za siebie ani przez chwilę. Obecnie znajdują się na szczycie tabeli Wielkopolskiej Ligi Wojewódzkiej, a ostatnio zwyciężyły w kolejnym meczu, tym razem z drużyną PKS Orły Pniewy z wynikiem 3:0!

Wszystkim zdarzają się chwile lepsze i gorsze. Ważne jest jednak to, czy zamierzony cel zostanie osiągnięty. Choć mecz, który miał miejsce 29 września do tych mocniejszych nie należał, Seniorki LFA Turek w IV kolejce rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Wojewódzkiej pokonały na Stadionie 100-lecia w Turku PKS Orły Pniewy.

reklama

W zwycięskim meczu bramki zdobyły Oliwia Kuras, Ola Jurczak, Andżelika Łukaszewska. Grupa Ladies Football Academy Turek zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli Wielkopolskiej Ligi Wojewódzkiej wśród 11 drużyn. Trzymamy kciuki za ich kolejne poczynania!

Podobne artykuły

3 zawodniczki Ladies Football Academy Turek...

3 zawodniczki Ladies Football Academy Turek powołane...

26 list.
Dziewczęta z LFA Turek remisują z Lechem Poznań

Dziewczęta z LFA Turek remisują z Lechem Poznań

18 list.
Już dziś wielki mecz: LFA Turek kontra Lech...

Już dziś wielki mecz: LFA Turek kontra Lech Poznań!

16 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama