niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

8°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

UKS Judo Tuliszków na Mistrzostwach Wielkopolski Dzieci, Młodzików, Juniorów

UKS Judo Tuliszków na Mistrzostwach Wielkopolski Dzieci, Młodzików, Juniorów
 

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie 15 lutego wziął udział  Mistrzostwach Wielkopolski Dzieci, Młodzików, Juniorów młodszych, Juniorów które odbyły się w Poznaniu. Organizatorem imprezy był Okręgowy Związek Judo w Poznaniu. Udanie rozpoczęli sezon startowy zawodnicy tuliszkowskiej sekcji judo, bowiem z Poznania przywieźli 12 medali.

Na samym początku nastąpiło podsumowanie rankingu Okręgowego Związku Judo za rok 2019. Natalia Poprawska i Klaudia Tomaszewska otrzymały statuetki i listy gratulacyjne za zajecie pierwszego miejsca.

reklama

Walki rozpoczęły się od kategorii wiekowej dzieci, a tam Klaudia Tomaszewska wywalczyła złoty medal, Patryk Brzęcki zdobył brązowy medal. W kolejnej kategorii startowali młodzicy, tam także startowała Klaudia Tomaszewska, tym razem zdobywając srebrny medal bowiem w finale przegrała z koleżanką z klubu Julia Kocimska, której zajęła tym samym pierwsze miejsce. Kolejne walki toczyła Majka Poprawska zdobywając złoty medal,srebrny medal przypadł Marii Pakulskiej zaś Łucja Pawlicka i Jakub Moksik uplasowali się tuz za podium zajmując piąte miejsce.
W kategorii wiekowej juniorów młodszych startowała Natalia Poprawska i Majka Poprawska, które zdobyły srebrne medale, w juniorach startowała także Natalia Poprawska która powtórzyła miejsce z cadetów zdobywając srebrny medal.

W klasyfikacji drużynowej medalowej Judo Tuliszków zajął piąte miejsce otrzymując puchar.

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis i p. Krzysztof Roman, Burmistrz GiM w Tuliszkowie za co dziękujemy. 

reklama

Trener sekcji - Michał Gaj
materiał nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

16 sierp.
Obóz sportowo-rekreacyjny dla dzieci i...

Obóz sportowo-rekreacyjny dla dzieci i młodzieży z...

3 sierp.
Zawodnicy UKS Judo Tuliszków rozpoczęli...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków rozpoczęli warsztaty z...

31 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama