czwartek 26 listopada 2020

Leona, Leonarda, Lesławy

reklama

Kolejne ogromne sukcesy Patrycji Szewczyk z szansą na Mistrzostwo Polski!

Kolejne ogromne sukcesy Patrycji Szewczyk z szansą na Mistrzostwo Polski! - Zdjęcie nadesłane
Zdjęcie nadesłane 

Za nami dwa bardzo ważne turnieje w siatkówce plażowej – Puchar Bałtyku oraz półfinał Mistrzostw Polski Młodziczek, w których zawodniczka klubu UKS Piątka, Patrycja Szewczyk wraz z Dominiką Rataj zdobyła I miejsce. Przed nimi Finały Mistrzostw Polski!

Puchar Bałtyku to największy Młodzieżowy Turniej Siatkówki Plażowej w Europie. W tym roku odbył się on od 2 do 5 lipca, gospodarzem XX Młodzieżowego Pucharu Bałtyku był Kolobrzeg. W kategorii młodziczek startowało 47 zespołów, w tym para: Patrycja Szewczyk z Turku i Dominika Rataj z Jankowa Przygodzkiego (powiat ostrowski). Kołobrzeg dla tego zespołu okazał się szczęśliwy - dziewczyny wygrały wszystkie mecze bez straty seta zajmując I miejsce. „Byłyśmy bardzo zadowolone, gdyż udało się nam obronić zdobyte I miejsce w tymże turnieju w roku ubiegłym. Ten turniej był dla nas bardzo ważny - stanowił świetne przygotowanie do półfinału Mistrzostw Polski które odbyły się zaraz po turnieju” – komentuje Patrycja, zawodniczka klubu UKS Piątka oraz absolwentka Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku. Para Szewczyk/Rataj startowała również w starszej kategorii wiekowej "kadetek" i na 58 zespołów zajęła bardzo dobre 5 miejsce.

reklama

Półfinałowe rozgrywki Mistrzostw Polski Młodziczek odbyły się od 6 do 9 lipca. O wejście do finału Mistrzostw Polski walczyły 32 pary, tylko 8 zespołów dostało się do finału. Para Szewczyk/Rataj znów wygrała wszystkie spotkania, nie tracąc seta i zajęła I miejsce! "Jestem bardzo zadowolona. Kiedy staję na najwyższym stopniu podium, zaczynam doceniać wszystkie treningi: te w słońcu i w deszczu. To nagroda za godziny spędzone na piasku. Cieszę się że mogłam wziąć udział w tym turnieju. Teraz przygotowuje się do Mistrzostw Polski z nadzieją na sukces." - dodaje Patrycja, która nie kryje zadowolenia z osiągniętych sukcesów, pilnie pracując nad szansą kolejnego zwycięstwa. 

Finał Mistrzostw Polski odbędzie się w Obornikach śląskich w dniach 24-26.07.2020r. Trzymamy kciuki za ten niezawodny duet! 

Podobne artykuły

Zwycięstwo drużyny Tur 1921 Turek w meczu...

Zwycięstwo drużyny Tur 1921 Turek w meczu...

19 lip.
Wideo: Finał wyjątkowej Akcji Metamorfozy...

Wideo: Finał wyjątkowej Akcji Metamorfozy "Kobieta -...

22 lt.
Dawid Gołdyka powołany na konsultację...

Dawid Gołdyka powołany na konsultację reprezentacji...

20 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama