sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

UKS "SPRINTER" Słodków ze wsparciem z Ministerstwa Sportu

UKS
fot. UKS "SPRINTER" 

W roku 2020 Ministerstwo Sportu  po raz kolejny ogłosiło nabór wniosków do programu „KLUB”, którego celem jest rozwijanie sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem małych klubów sportowych.

Wśród beneficjentów programu znalazł się UKS „SPRINTER” Słodków prowadzony przez Pana Roberta Rosiaka. Klub ze Słodkowa otrzymał grant w wysokości 10.000 złotych. Środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego, strojów i butów  sportowych oraz na wynagrodzenie prowadzącego zajęcia.

reklama

Nadmienić należy, że w projekcie partycypuje Gmina Turek, zabezpieczając 30% wartości kosztorysu, na który składają się: zakup sprzętu sportowego, wynagrodzenie prowadzącego i wynajem hali sportowej. W ramach projektu od 18 maja do 15 listopada  prowadzone są zajęcia sportowe, w których uczestniczy 18 dzieci i młodzieży, uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie.

źródło: UG Turek

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Dofinansowanie na obóz i buty. Sprinter ze...

Dofinansowanie na obóz i buty. Sprinter ze Słodkowa...

6 wrz.
Malanów z grantem Programu Cyfrowa Gmina

Malanów z grantem Programu Cyfrowa Gmina

13 lip.
Procesja Bożego Ciała w parafii Matki Bożej...

Procesja Bożego Ciała w parafii Matki Bożej...

16 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama