środa 20 stycznia 2021

Fabioli, Miły, Sebastiana

reklama

Turniej piłki nożnej w Smulsku. Zwyciężyli GOMBAO i Drink Team

Turniej piłki nożnej w Smulsku. Zwyciężyli GOMBAO i Drink Team
 

Drużyny GOMBAO 33 i Drink team zwyciężyły turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Przykona. W zawodach, które odbyły się w minioną niedzielę, 9 sierpnia w Smulsku, wzięło udział osiem zespołów.

Współorganizatorem turnieju piłki nożnej o puchar wójta gminy Przykona był Gminny Klub Sportowy Teleszyna Przykona. Rozgrywki odbywały się na Orliku w Smulsku. Do turnieju zgłosiło się osiem drużyn. Cztery drużyny w kategorii 12-16 lat oraz cztery w kategorii 16+. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym.

reklama

W pierwszej kategorii wiekowej I miejsce zajęła drużyna GOMBAO 33, II - Jd team, III - Fc biała dama i IV – Zadyszka. W drugiej kolejne miejsca zajęli: Drink Team, Legendy Narodu, OSP Gąsin oraz Wesołe Aniołki. W kategorii 12-16 lat najlepszym bramkarzem został Bartosz Wielogórka, a najlepszym strzelcem Mateusz Jarek. W kategorii 16+ tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Mateusz Filipiak, a najwięcej bramek zdobył Piotr Kwiatkowski.

Mecze sędziowali delegaci z Klubu Teleszyna Przykona, natomiast o zabezpieczenie medyczne zadbali druhowie posiadający uprawnienia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy z Ochotniczych Straży Pożarnych  w Smulsko i Boleszczynie. Organizatorzy dziękują uczestnikom turnieju oraz pozostałym osobom zaangażowanym w przygotowanie zawodów i zapraszają do udziału w imprezie w przyszłym roku.

Podobne artykuły

5 miejsce orlików Tura 1921 Turek na turnieju...

5 miejsce orlików Tura 1921 Turek na turnieju...

z wczoraj
Turniej

Turniej "Samuraja" w gminnych sekcji KSiSW

4 st.
Noworoczny Turniej Najmłodszych w KSiSW

Noworoczny Turniej Najmłodszych w KSiSW

30-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama