sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Ziemia Turkowska zaprasza na naukę pływania

Ziemia Turkowska zaprasza na naukę pływania
 

Mieszkasz w Turku i chcesz się nauczyć pływać lub masz ochotę udoskonalić swoje umiejętności pływackie? Stowarzyszenie Ziemia Turkowska zaprasza na cykl 10 zajęć z instruktorami na turkowskiej pływalni. Pierwsze zajęcia odbędą się już 19 września.

Stowarzyszenie Ziemia Turkowska zaprasza mieszkańców Turku na zajęcia nauki i doskonalenia pływania, które odbędą się na pływalni miejskiej w Turku przy ul. Sportowej 9. Cykl 10 lekcji pod okiem wykwalifikowanych instruktorów rozpocznie się 19 września. Dodatkowo uczestnicy kursu poznają zasady bezpieczeństwa w akwenach wodnych. Koszt całego kursu to jedyne 50 zł od osoby.

reklama

Zajęcia skierowane są do wszystkich grup wiekowych, społecznych i środowiskowych. Poszczególne grupy zostaną utworzone na postawie wywiadu przeprowadzonego podczas zgłoszenia. Uczestnicy zajęć mają zapewnione bezpłatne wejście na basen, opiekę instruktora pływania i ubezpieczenie NNW. Każdy, kto ukończy kurs, otrzyma dyplom uczestnictwa oraz medal.

Masz pytania? Chcesz się zapisać? Zadzwoń: 693 860 590. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 16 września br. Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach od 18:00 do 20:00. Liczba uczestników projektów jest ograniczona. Koordynatorami projektu są Zbigniew Zieliński oraz Dariusz Walaszek.

Poza turkowianami w projekcie uczestniczą zorganizowane grupy mieszkańców gmin powiatu tureckiego. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

reklama

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

9 wrz.
Od poniedziałku rusza kryta pływalnia w Turku....

Od poniedziałku rusza kryta pływalnia w Turku. Nowe...

4 wrz.
Złożyli kwiaty przed pomnikiem na cmentarzu....

Złożyli kwiaty przed pomnikiem na cmentarzu. Ziemia...

3 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama