sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

12°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Striker na European Kickboxing Challenge w Sulejówku.

Striker na European Kickboxing Challenge w Sulejówku.
 

Drugi weekend września był małym sprawdzianem dla kadrowiczów sekcji Kickboxing junior klubu z Mickiewicza. 8 zawodników w składzie: Kornel Dziurzyński, Oliwier Rosiak, Jan Małecki, Aleksander Piaseczny, Iwo Adamek, Hubert Rabiega, Seweryn Kowalewski oraz Kacper Siwiński zdobyli 6 medali różnego koloru. Turniej odbył się w Sulejówku, organizatorem byli Ewelina oraz Bartłomiej Turczyńscy. Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza miasta Sulejówek oraz Polskiego Związku Kickboxingu.

Osiągnięcia: Kornel Dziurzyński – 2 miejsce techniki szybkościowe, 2 miejsce w konkurencji Pointfighting, Oliwier Rosiak – 2 miejsce Pointfighting, Jan Małecki – 2 miejsce Light-Contact, Aleksander Piaseczny – 3 miejsce Pointfighting, Seweryn Kowaleski – 3 miejsce Kick-Light. Poza podium tym razem znaleźli się Kacper Siwiński, Hubert Rabiega oraz Iwo Adamek.

reklama

Turniej w Sulejówku był pierwszym sprawdzianem umiejętności naszych podopiecznych w tym sezonie. Każdy z zawodników zaprezentował się godnie, wychodząc do walki z często bardziej doświadczonymi zawodnikami z centrum Polski. Żadna osoba się nie poddała i wszyscy walczyli do samego końca, dając z siebie wszystko. Tym razem nikt nie stanął na najwyższym stopniu podium ale jeśli ktoś zmierza na sam szczyt, to nic dziwnego że jest pod górkę. Gratulacje od trenera dla zawodników za postawę, ducha walki oraz wewnętrzną moc. Podziękowania dla Marty Janas, Sylwii Dziurzyńskiej, Marcina Małeckiego oraz rodziców z klubu za pomoc w organizacji wyjazdu.

Szczególne podziękowania dla Pana Radosława Szymczaka oraz firmy LIMAX Transport za użyczenie busa.

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla władz miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Wśród nich są: Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS oraz Tomaszowi i Kacprowi Stolarskiemu. 

reklama

materiał rpasowy nadesłany

Podobne artykuły

Klub Striker podsumował aktywny okres wakacyjny

Klub Striker podsumował aktywny okres wakacyjny

1 wrz.
Klub Striker rozpoczął przygotowania do nowego...

Klub Striker rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

8 sierp.
Podwójne uderzenie Strikera

Podwójne uderzenie Strikera

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama