środa 20 stycznia 2021

Fabioli, Miły, Sebastiana

reklama

Dobry występ UKS Sprinter na zawodach lekkoatletycznych w Toruniu

Dobry występ UKS Sprinter na zawodach lekkoatletycznych w Toruniu
 

W niedzielnym Ogólnopolskim Finale LDK (Lekkoatletyka Dla Każdego), który odbył się w Toruniu, dwoje zawodników z Uczniowskiego Klubu Sportowego Sprinter ze Słodkowa reprezentowało Województwo Wielkopolskie.

Robert Kubka w rzucie piłką lekarską (2kg) oraz Zuzanna Kaźmierczak w biegu na 600m. Reprezentacje województw tworzyli zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi posiadający najlepsze rezultaty w poszczególnych konkurencjach.

reklama

W finale brały udział reprezentacje wszystkich województw z całej Polski. W tym gronie bardzo dobrze spisali się zawodnicy UKS Sprinter Słodków. Robert Kubka zajął II miejsce w rzucie piłką lekarską, a Zuzanna Kaźmierczak zajęła VIII w biegu na 600m z nowym rekordem życiowym w hali 1.50.

źródło/foto: UKS Sprinter na FB

Podobne artykuły

Lekkoatleci z UKS Skoczek Władysławów docenieni...

Lekkoatleci z UKS Skoczek Władysławów docenieni za...

01-12-2020
Sukces zawodników UKS Skoczek Władysławów na...

Sukces zawodników UKS Skoczek Władysławów na...

30-11-2020
Czwartkowe spotkania z lekkoatletyką we...

Czwartkowe spotkania z lekkoatletyką we Władysławowie

06-10-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama