środa 28 lipca 2021

Ady, Wiwiany, Sylwiusza

24°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Tenisiści walczyli o Puchar Wójta Gminy Malanów

Tenisiści walczyli o Puchar Wójta Gminy Malanów
 

W sobotę 12.12.2020 r. w sali sportowej w Malanowie odbył się II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Malanów zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie.

Podobnie jak w roku ubiegłym zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: kat. mężczyzn do 50 lat oraz kat. mężczyzn 51 lat i starsi. Niestety ze względu na brak zgłoszeń nie odbyła się kategoria kobiet 16 lat i starsze. W pierwszej kategorii do rywalizacji przystąpiło 13 zawodników, którzy zostali podzieleni na dwie grupy. Następnie po cztery najlepsze osoby awansowały do ¼ finału. Od tego momentu zawodnicy rywalizowali systemem pucharowym (przegrywający odpada). Po zaciętych pojedynkach najlepszy okazał się Arkadiusz Wypiór, II miejsce zajął Michał Bruś, a na najniższym stopniu podium stanął Łukasz Wejzer. W kat. powyżej 50 lat rywalizowało 7 zawodników. Swoje rozgrywki toczyli w systemie „każdy z każdym”. W tej kategorii najlepszy okazał się Marek Kamiński. Drugie miejsce zajął Marek Baranowski. Trzecie miejsce zajął Lech Tołkacz.

reklama

Po blisko 5 godzinach zmagań nastąpiło podsumowanie rozgrywek którego dokonali Ireneusz Augustyniak – wójt gminy Malanów oraz Łukasz Jasiak – dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wręczono również nagrodę dla najstarszego zawodnika, którym został Józef Bednarek (69 lat). Podczas turnieju organizatorzy dla uczestników przygotowali ciepłe napoje oraz posiłek przygotowany przez restauracje Hacjenda.

źródło: OSIR Malanów

Podobne artykuły

Udanym turniejem w Starachowicach zawodnicy...

Udanym turniejem w Starachowicach zawodnicy KSiSW...

22 czerw.
Władysławów: VI Gminne Zawody w Powożeniu...

Władysławów: VI Gminne Zawody w Powożeniu...

22 czerw.
Podwójne uderzenie Strikera

Podwójne uderzenie Strikera

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama