sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

12°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Striker na Warszawskiej Grandzie. W ruch poszły "pięści i giry"

Striker na Warszawskiej Grandzie. W ruch poszły
 

15 maja dwójka sportowców ze Strikera brała udział w Warszawskiej Grandzie na pięści i giry. Była to już 30 edycja ligi w której nie mogło zabraknąć naszych zawodników. Ligowe starcia w Warszawie charakteryzują się tym iż przeciwnik dobierany do każdego z zawodników musi mieć podobny staż treningowy oraz ilość stoczonych walk. Takie dobieranie przeciwników powoduje że walki są bardzo wyrównane i co za tym idzie emocjonujące.

Do pierwszego pojedynku wyszedł Kuba Walerysiak, który po 3 rundowej wojnie musiał uznać przewagę przeciwnika. Trzeba zwrócić uwagę że Kuba nie był w pełni formy, po covidowe osłabienie dało się w znaki i zabrakło przysłowiowego tlenu w rundzie trzeciej. Drugim z naszych podopiecznych był Patryk Chojnacki. Mocny początek walki w wykonaniu Patryka pozwolił na kontrolę całej walki i ostatecznie wygrał swój pojedynek z zawodnikiem z Bełchatowa.

reklama

Cała dwójka zaliczyła swój pierwszy start w karierze i to na bardzo mocnym turnieju, rywalizując z zawodnikami Polskiego Związku Kickboxingu.

W tym miesiącu będziemy mieli okazję stoczyć największe turniejowe boje w twardych formułach Kickboxingu. Będą turnieje Low Kick w końcówce maja, 2 tygodnie później mistrzostwa K-1 a na deser FULL CONTACT. Ubiegłoroczni medaliści Mistrzostw Polski w osobach: Aleksander kowalczyk (podójny mistrz Polski K-1 oraz Low Kick), Szymon Kałużny (mistrz Low Kick, V-ce mistrz K-1) orz Patryk Szulc (drugi V-ce mistrz Low Kick) będą starać się wspiąć na wyżyny swoich możliwości by osiągnąć upragnione cele. Kickboxing wchodzi do rodziny sportów olimpijskich, co za tym idzie daje możliwość startu w Igrzyskach! Oprócz Kadry A klubu w turnieju wezmą udział inny Nasi zawodnicy. To wspaniały czas dla tej dyscypliny w Naszym małym mieście. Trzymajcie za Naszych zaciśnięte pięści!

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Najlepsza Pizzeria w Uniejowie – Pico Belo, Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, , biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS, firmie 100 Car, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu oraz Gosi i Jarkowi Janusikowi za wspawie medyczne- właścicielom Apteki Zielonej.

reklama

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed...

Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed...

6 wrz.
Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

Wideo: W Przykonie dobiegają końca Motoparalotniowe...

28 sierp.
Wideo: Treningi Motoparalotniarzy przed VII...

Wideo: Treningi Motoparalotniarzy przed VII...

9 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama