wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Klub Striker podsumował aktywny okres wakacyjny

Klub Striker podsumował aktywny okres wakacyjny
 

Od 20 do 24 sierpnia w miejscowości Górki Wielkie odbyły się już 2 konsultacje kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu. W składzie reprezentacji znalazł się mieszkaniec Turkowic, na co dzień trenujący w Turkowskim Strikerze przy Mickiewicza pod kierunkiem braci Więcławków.

W konsultacjach brała tylko ścisłe grono zawodników i zawodniczek, którzy w listopadzie będą brali udział w Mistrzostwach Europy w Czarnogórskiej Budvie. Klasyczne treningi w sali treningowej pod wodzą trenerki kadry Agnieszki Turchan przeplatane były pieszymi wycieczkami w góry, kąpielami w górskim potoku oraz zaprawami. Wszystko to by pokazać młodzieży w jaki sposób mogą podnosić swoją kondycje oraz wzmacniać odporność.

reklama

Wyjazd nie byłby możliwy dzięki firmie Energo Trans Met z Przykony, która wsparła finansowo cały wyjazd za co zarząd klubu serdecznie dziękuje.

Miesiąc sierpień najmłodsi zawodnicy klubu zakończyli pokazem sztuk walk, demonstrując fragment treningu z udziałem uczestników Kolorowych Wakacji na Osiedlu Wyzwolenia w ramach projektu „Kwarantanna nie chroni przed przemocą” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku.

Oprócz końca wakacji klub zakończył również stacjonarny obóz kondycyjny, w którym budowaliśmy formę na starty a te już z początkiem września. Trzymajcie za Naszych zawodników zaciśnięte pięści bo będzie się działo.

We wrześniu klub organizuje nabory do wszystkich grup. Zaprasza początkujących oraz tych zaawansowanych w Karate oraz Kickboxingu. W Tym sezonie nowość, bokserskie treningi rekreacyjne dla Wszystkich!!!

reklama

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Najlepsza Pizzeria w Uniejowie – Pico Belo, Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński,, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS, firmie 100 Car, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, Gosi i Jarkowi Janusikowi za wsparcie medyczne - właścicielom Apteki Zielonej, firmie Energo – Trans – Met z Przykony.

materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Podobne artykuły

Zuza Drewniak ze Strikera z brązem w turnieju...

Zuza Drewniak ze Strikera z brązem w turnieju...

1 kw.
Zawodnicy Strikera na Mistrzostwach Województwa...

Zawodnicy Strikera na Mistrzostwach Województwa...

28 lt.
Trzy medale Strikera Turek na Grand Prix w...

Trzy medale Strikera Turek na Grand Prix w Mińsku...

18 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama