wtorek 28 września 2021

Libuszy, Wacławy, Wacława

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Klub Striker podsumował aktywny okres wakacyjny

Klub Striker podsumował aktywny okres wakacyjny
 

Od 20 do 24 sierpnia w miejscowości Górki Wielkie odbyły się już 2 konsultacje kadry narodowej Polskiego Związku Kickboxingu. W składzie reprezentacji znalazł się mieszkaniec Turkowic, na co dzień trenujący w Turkowskim Strikerze przy Mickiewicza pod kierunkiem braci Więcławków.

W konsultacjach brała tylko ścisłe grono zawodników i zawodniczek, którzy w listopadzie będą brali udział w Mistrzostwach Europy w Czarnogórskiej Budvie. Klasyczne treningi w sali treningowej pod wodzą trenerki kadry Agnieszki Turchan przeplatane były pieszymi wycieczkami w góry, kąpielami w górskim potoku oraz zaprawami. Wszystko to by pokazać młodzieży w jaki sposób mogą podnosić swoją kondycje oraz wzmacniać odporność.

reklama

Wyjazd nie byłby możliwy dzięki firmie Energo Trans Met z Przykony, która wsparła finansowo cały wyjazd za co zarząd klubu serdecznie dziękuje.

Miesiąc sierpień najmłodsi zawodnicy klubu zakończyli pokazem sztuk walk, demonstrując fragment treningu z udziałem uczestników Kolorowych Wakacji na Osiedlu Wyzwolenia w ramach projektu „Kwarantanna nie chroni przed przemocą” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku.

Oprócz końca wakacji klub zakończył również stacjonarny obóz kondycyjny, w którym budowaliśmy formę na starty a te już z początkiem września. Trzymajcie za Naszych zawodników zaciśnięte pięści bo będzie się działo.

reklama

We wrześniu klub organizuje nabory do wszystkich grup. Zaprasza początkujących oraz tych zaawansowanych w Karate oraz Kickboxingu. W Tym sezonie nowość, bokserskie treningi rekreacyjne dla Wszystkich!!!

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Najlepsza Pizzeria w Uniejowie – Pico Belo, Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński,, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS, firmie 100 Car, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, Gosi i Jarkowi Janusikowi za wsparcie medyczne - właścicielom Apteki Zielonej, firmie Energo – Trans – Met z Przykony.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy Strikera przygotowują się do...

Zawodnicy Strikera przygotowują się do Mistrzostw...

18 wrz.
Klub Striker rozpoczął przygotowania do nowego...

Klub Striker rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

8 sierp.
Podwójne uderzenie Strikera

Podwójne uderzenie Strikera

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama