niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed Międzywojewódzkimi Mistrzostwami w Szczecinie

Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed Międzywojewódzkimi Mistrzostwami w Szczecinie - fot. UKS Sprinter Słodków na FB
fot. UKS Sprinter Słodków na FB 

Klubowa Liga Młodzików, która odbyła się 4 września w Poznaniu, była ostatnim sprawdzianem przed zawodami międzywojewódzkimi w Szczecinie. Zawodnicy UKS Sprinter Słodków pokazali się z dobrej strony, uzyskując wiele wartościowych wyników i poprawiając rekordy życiowe.

W biegu na 600m (kategoria dzieci) rekordy życiowe zanotowały:  Zuzanna Kaźmierczak 1:50 s i Amelia Wielgocka 1:55 s. Bartosz Rzempołuch (kategoria dzieci) 1000m PB 3:05 s. W rzucie oszczepem Mateusz Walosz także uzyskał rekord życiowy wynikiem 33.30m. W biegach sprinterskich rekordy życiowe zanotowały: Wiktoria Kaczmarek 14.43 s, Wiktoria Kaźmierczak 14.99 s. Słodkowska sztafeta 4x100 w składzie: Wiktoria Kaczmarek, Wiktoria Kaźmierczak, Oliwia Skórka, Inga Ogrodowczyk i Amelia Czekała uzyskała najlepszy wynik sezonu 56,59 s (gdyby nie spotkanie z pokrzywami jednej z zawodniczek, wynik byłby jeszcze lepszy). 

reklama

Za tydzień czekają zawodników UKS Sprinter bardzo ważne zawody w Szczecinie na szczeblu międzywojewódzkim czyli Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16.

Podobne artykuły

Udany występ lekkoatletów z powiatu na...

Udany występ lekkoatletów z powiatu na Mistrzostwach...

14 wrz.
Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

Wideo: W Przykonie dobiegają końca Motoparalotniowe...

28 sierp.
Wideo: Treningi Motoparalotniarzy przed VII...

Wideo: Treningi Motoparalotniarzy przed VII...

9 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama