Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Trzy medale Strikera Turek na Grand Prix w Mińsku Mazowieckim

Trzy medale Strikera Turek na Grand Prix w Mińsku Mazowieckim
 

15 stycznia w miejscowości Mińsk Mazowiecki odbyły się czternasta edycja Grand Prix w Kickboxingu. Impreza pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu zgromadziła aż 526 zawodników z 41 klubów z całej Polski.

Organizatorem turnieju był klub Walhalla - Kamil Chłopik. Wśród uczestników znaleźli się zawodnicy i zawodniczka z klubu Striker w Turku: Zuza Drewniak, Iwo Adamek oraz Kuba Napierała. Cała trójka zawalczyła wyśmienicie przywożąc do domu 3 medale. Trzecie miejsce w swojej nowej kategorii wagowej zdobył Iwo Adamek. V-ce mistrzynią swojej kategorii została Zuza, natomiast Kuba Napierała wygrał wszystkie pojedynki i po raz pierwszy w swojej krótkiej karierze sportowej stanął na najwyższym stopniu podium.  Niebawem kolejne starty naszej szerszej reprezentacji w Kickboxingu, Karate, Boksie oraz MMA. Trzymajcie za Nas zaciśnięte pięści.

reklama

Klub składa podziękowania za wsparcie dla Stowarzyszenia wszystkim osobom i firmom, które na co dzień pomagają wspinać się zawodnikom ku wymarzonym sportowym celom: Restauracji Hacjenda z Malanowa za pokrycie kosztów wyjazdu, najlepszej Pizzerii w Uniejowie – Pico Belo, Firmie Dźwig Met - Tomasz Piaseczny, Firmie Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, InfoBase – systemy informatyczne Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, Firmie WłodarTRANS, Firmie Energo-Trans-Met, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, Restauracji Hacjenda z Malanowa, Aptece Zielonej za wsparcie medyczne. 

materiał prasowy nadesłany

 

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4

Podobne artykuły

Zuza Drewniak ze Strikera z brązem w turnieju...

Zuza Drewniak ze Strikera z brązem w turnieju...

1 kw.
Zawodnicy Strikera na Mistrzostwach Województwa...

Zawodnicy Strikera na Mistrzostwach Województwa...

28 lt.
Gratulacje dla młodych sportowców z naszego...

Gratulacje dla młodych sportowców z naszego powiatu

3 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama