sobota 26 listopada 2022

Leona, Leonarda, Lesławy

2°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Klubowe ferie z Judo w Murzasichle

Klubowe ferie z Judo w Murzasichle - fot.: UKS Judo w Tuliszkowie
fot.: UKS Judo w Tuliszkowie 

Wspaniałe widoki Tatr, świeże powietrze i wiele atrakcji czekały na zawodników sekcji Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie, na obozie sportowo-rekreacyjnym w Murzasichle.
 

Bardzo atrakcyjny program, który powodował, iż dzieci nie miały czasu na nudę obejmował zarówno zwiedzanie Zakopanego, Wielkiej Krokwi i Murzasichla, górskie wędrówki, jak i naukę i doskonalenie techniki jazdy na nartach i łyżwach. Nie zabrakło również wyśmienitej zabawy na pontonach czyli snowttubingu.
 

reklama

Dzieci miały też treningi w poszczególnych grupach. Zawodnicza i młodsza Judo odbywały treningi ze srebrną medalistką Igrzysk Olimpijskich, Anetą Szczepańska oraz utytułowanym zawodnikiem i trenerem Brazylijskiego Jiu-Jitsu, Ireneuszem Milą. Ta bardzo dobra obsada trenerska, przyczyniła się do zdobycia cennej wiedzy i poniesienia umiejętności zawodników.
Grupa akrobatyki sportowej, pod okiem trenera Michała Gaja, skupiała się głównie na doskonaleniu gimnastyki podstawowej oraz elementów akrobatyki sportowej. Wyjazd wspierany był przez sponsora głównego klubu, Jakuba Kowalczyka z firmy IzoSerwis.

 

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: UKS Judo w Tuliszkowie2
fot.: UKS Judo w Tuliszkowie3
fot.: UKS Judo w Tuliszkowie4

Podobne artykuły

Wrócili z pięcioma medalami. Tuliszkowska...

Wrócili z pięcioma medalami. Tuliszkowska sekcja...

27 paźd.
Zawodnicy Kadry Wojewódzkiej Wielkopolski Judo...

Zawodnicy Kadry Wojewódzkiej Wielkopolski Judo już...

2 wrz.
XXIX obóz sportowy Karate Shinkyokushinkai...

XXIX obóz sportowy Karate Shinkyokushinkai przeszedł...

18-08-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama