sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Reprezentanci SP Malanów najlepsi w Futsalu w powiecie tureckim.

Reprezentanci SP Malanów najlepsi w Futsalu w powiecie tureckim.  - fot.: SP w Malanowie
fot.: SP w Malanowie 

Na początku marca, w Brudzewie odbyły się pierwsze zawody sportowe po przerwie spowodowanej ograniczeniami pandemicznymi. Były to Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w Futsalu chłopców.

Rozgrywki stały na wysokim poziomie, a piłkarze „rozkręcali się z meczu na mecz”. W pierwszym pojedynku reprezentanci Malanowa zremisowali z broniąca tytuł drużyną z SP Koźmin, w kolejnym pojedynku odnieśli cenne zwycięstwo, 4:3 pokonując gospodarza turnieju SP Brudzew. Ostatni pojedynek to walka o zwycięstwo i prawo awansu na mistrzostwa rejonu. Młodzi piłkarze z Malanowa stanęli na wysokości zadania i pokonali drużynę z SP Dobra 3:0, zapewniając sobie pierwsze miejsce i tytuł najlepszej drużyny, która będzie reprezentować Powiat Turecki na mistrzostwach rejonu konińskiego.

reklama

Zwycięska drużyna to uczniowie klasy sportowej 8a: Mikołaj Chojnacki, Jakub Czerniak, Gracjan Gmach, Witold Harasny, Marcel Jasnowski, Bartosz Kowalski, Piotr Rosicki, Adams Susło i Kamil Woźniak. Opiekunem zespołu jest Radosław Zwoliński.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: SP w Malanowie2
fot.: SP w Malanowie3

Podobne artykuły

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

29 wrz.
Koniec z WF-em na korytarzu! Sala sportowa w...

Koniec z WF-em na korytarzu! Sala sportowa w...

28 wrz.
Aktywna sobota w Celestynach.

Aktywna sobota w Celestynach. "Malanowska Jesień" w...

27 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama