niedziela 26 czerwca 2022

Jana, Pauliny, Rudolfiny

29°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Grali nawet w deszczu. Integracyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

Grali nawet w deszczu. Integracyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza - fot.: UM Turek
fot.: UM Turek 

Niepełnosprawni piłkarze spotkali się we wtorek, 21 czerwca 2022 r., na stadionie w Turku, aby z ogromnym zaangażowaniem rozegrać Integracyjny Turniej Piłki Nożnej i powalczyć o Puchar Burmistrza Miasta Turku. Ostatecznie sportowe trofeum trafiło do drużyny reprezentującej Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku.

W turnieju zorganizowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Turku, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku oraz samorząd miejski, zagrały drużyny reprezentujące: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rychwale, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Borzęciczkach, Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej w Turku. Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym.

reklama

Podczas meczy strażacy z OSP Turek przygotowali pokaz wozu strażackiego i pokaz pierwszej pomocy. Była też grochówka z kotła, słodkie bułki i napoje. Jednak najwięcej emocji było na boisku, bo tam każdy dzielnie walczył o zdobycie gola.

Dużo śmiechu było także podczas meczu towarzyskiego samorządowców z reprezentantami Olimpiad Specjalnych, który zakończył się wynikiem 1:2.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Kiedy ranne wstały zorze, burmistrz Antosik...

Kiedy ranne wstały zorze, burmistrz Antosik dostał...

24 czerw.
Inflacja zżera bloki. Co będzie dalej z...

Inflacja zżera bloki. Co będzie dalej z inwestycjami...

23 czerw.
Ambro Logistics z pucharem burmistrza Turku....

Ambro Logistics z pucharem burmistrza Turku....

20 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama