czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

13°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Jakub Kalinowski z Chylina sportowcem roku 2021 gminy Władysławów

Jakub Kalinowski z Chylina sportowcem roku 2021 gminy Władysławów - fot. UG Władysławów
fot. UG Władysławów 

Jakub Kalinowski z Chylina został laureatem nagrody sportowej za 2021 roku, przyznawanej przez Wójta Gminy Władysławów. Młody lekkoatleta, członek Klubu Sportowego AZS AWF Warszawa, w biegu na dystansie 60 metrów przez płotki, odbywającego się w czasie PZLA Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu, wywalczył sobie trzecią pozycję.

Jakub Kalinowski jest młodym i perspektywicznym zawodnikiem sekcji lekkiej atletyki. Osiąga liczne sukcesy w Mistrzostwach Polski i zawodach, w obsadzie międzynarodowej zawsze kwalifikuje się do finałowej ósemki. Wśród jego wielu osiągnięć sportowych w 2021 roku, wiodącym było zajęcie III miejsca w biegu na 60 metrów przez płotki w Toruniu.

reklama

Jednorazowa nagroda sportowa Wójta Gminy Władysławów, w kwocie tysiąca złotych, jest wyrazem uznania dla wysokich wyników sportowych oraz wkładu pracy na rzecz rozwoju sportu. W jej uroczystym wręczeniu udział wzięły Wójt Gminy Elżbieta Klanowska, Przewodnicząca Rady Gminy Krystyna Michalak oraz Skarbnik Gminy Marzena Ressel.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Przywieźli dwa brązowe medale! Zawodnicy UKS...

Przywieźli dwa brązowe medale! Zawodnicy UKS Skoczek...

z wczoraj
Zrobili ją na biało. Szkoła w Wyszynie zyskała...

Zrobili ją na biało. Szkoła w Wyszynie zyskała nie...

27 wrz.
Władysławów. Na nowych drogach gminnych będzie...

Władysławów. Na nowych drogach gminnych będzie...

26 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama