wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

17°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Lodowy trening na koniec wakacji. Atrakcyjny finisz zajęć dla dzieci

Lodowy trening na koniec wakacji. Atrakcyjny finisz zajęć dla dzieci - fot.: KSiSW w Turku
fot.: KSiSW w Turku 

Lodowy trening – przyznacie chyba, że brzmi to intrygująco. Młodzi zawodnicy trenujący w Klubie Sportów i Sztuk Walk tradycyjnie mają go pod koniec sierpnia. Wszystko po to, żeby osłodzić zbliżający się nieuchronnie koniec wakacji.

Lodowy trening to nic innego niż prawdziwa lodowa uczta. Wszystko dzięki firmie Zesiuk, której właściciele po raz kolejny, uraczyli młodych sportowców swoimi wyrobami. Oczywiście najpierw czekał ich normalny trening na Sali Sztuk Walki, który poprowadzili senpai Jacek Sobczak i Janusz Stasiak. Potem najmłodsza grupa bezpłatnej akademii samoobrony, mogła ucztować do oporu lodowe przysmaki.

reklama

Lodowy trening to wcale nie ostatnie bezpłatne wydarzenie klubu dla uczestników wakacyjnych zajęć. Przed nimi jeszcze dwa wyjazdy – do Kopalni Soli w Kłodawie i na Mistrzostwa Świata Shinkyokushinkai, w których udział zapowiedzieli karatecy z 103 krajów, wyłonieni w drodze eliminacji.

Wszystkie te atrakcje nie doszłyby do skutku, gdyby nie pomoc Zarządowi Klubu, trenerów , rodziców i Antoniego Zesiuka i Elżbiety Rosiak, PGKIM , Geteck, MOPS oraz radnych miejskich – Ewy Groncik i Pawła Kwiatkowskiego.

A już od 1 września ruszają regularne treningi: Turek –czerwone drzwi, ulica Powstańców Wielkopolskich, Kowale Pańskie –szkoła, Grzymiszew, Tuliszków – szkoła. Podział na grupy wiekowe w różnych sekcjach. Dla nowych uczestników niespodzianka ( każdy otrzyma bezpłatnie komplet ochraniaczy do trenowania sportów walki). Szczegółowe informację można uzyskać w sekretariacie klubu w godzinach 10.00-17.00.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: KSiSW w Turku2
fot.: KSiSW w Turku3
fot.: KSiSW w Turku4

Podobne artykuły

Inspirujący tydzień w Krwonach. Warsztaty ze...

Inspirujący tydzień w Krwonach. Warsztaty ze smakiem...

6 wrz.
Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk...

Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk Walk...

5 wrz.
Morskie opowieści młodych karateków i judoków z...

Morskie opowieści młodych karateków i judoków z...

2 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama