poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Sport to zdrowie, każdy przedszkolak to powie! Sportowy tydzień w Przedszkolu nr 8

Sport to zdrowie, każdy przedszkolak to powie! Sportowy tydzień w Przedszkolu nr 8 - fot.: Przedszkole Samorządowe nr 8 w Turku
fot.: Przedszkole Samorządowe nr 8 w Turku 

Tenis ziemny, zajęcia taneczne, ćwiczenia na siłowni, lekcja karate i pogadanka na temat zdrowego odżywiania – w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, przedszkolaki z IV grupy Przedszkola Samorządowego nr 8 w Turku, wzięły udział w projekcie ”Sport to zdrowie, każdy przedszkolak to powie”.

Intensywny tydzień rozpoczął się od wizyty na treningu tenisa zimnego, przygotowanego przez Dariusza Kurasa z Akademii Tenisa Ziemnego „Forehand”. We wtorek, na spotkaniu z przedszkolną intendentką, dzieci poznały zasady zdrowej diety. W środę przyszła kolej na wizytę Kornelii Raińskiej, właścicielki „Nelart Studio Tańca”, która przeprowadziła rozgrzewkę i nauczyła dzieci krótkiej choreografii. Wycieczka do Fitness Planet i zajęcia z piłkami, sztangą i sprzętem dostępnym na siłowni to czwartkowe atrakcje.

reklama

W piątek grupę odwiedził Ariel Więcławek z Klubu Striker Turek, który przeprowadził krótką lekcje karate. Spotkanie szczególnie przypadło do gustu chłopcom, którzy akurat wtedy obchodzili swoje święto! Projekt „Sport to zdrowie, każdy przedszkolak to powie” przygotowała Nikola Rojek.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

fot.: Przedszkole Samorządowe nr 8 w Turku2
fot.: Przedszkole Samorządowe nr 8 w Turku3
fot.: Przedszkole Samorządowe nr 8 w Turku4
fot.: Przedszkole Samorządowe nr 8 w Turku5
fot.: Przedszkole Samorządowe nr 8 w Turku6
fot.: Przedszkole Samorządowe nr 8 w Turku7

Podobne artykuły

Maja i Lena wróciły z medalami. Reprezentacja...

Maja i Lena wróciły z medalami. Reprezentacja Klubu...

7 list.
Siedem medali dla siedmiorga zawodników Klubu...

Siedem medali dla siedmiorga zawodników Klubu Stiker...

29 paźd.
Pasowanie  w przedszkolu u Krasnala Hałabały

Pasowanie w przedszkolu u Krasnala Hałabały

19 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama