czwartek 22 luty 2024

Małgorzaty, Marty, Nikifora

reklama

Klub POWER Cross Fight Gym na obozie Nak Muay Camp w Thailandii

 Klub POWER Cross Fight Gym na obozie Nak Muay Camp w Thailandii
 

W dniach 6-21 Stycznia 2024 Trener Klubu Sportowego POWER Cross Fight Gym Marcin Kolański uczestniczył w obozie sportowym Muay Thai organizowanym w Thailandii w znanym na całym świecie Klubie Bangtao Muay Thai & MMA.

Obóz był organizowany przez braci Piotra i Pawła Pająków. Paweł jest zawodnikiem Muay Thai, związany zawodowo z organizacją WBC, której jest mistrzem w Tajskim Boksie. Piotrek jest znanym influencerem prowadzącym kanał na you tubie Podróże Wojownika. Obaj bracia na stałe mieszkają w Thailandii i są aktywnymi zawodnikami Muay Thai, chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na organizowanych przez siebie obozach Muay Thai.

reklama

W obozie brało udział 40 najlepszych fighterów z całej Polski, a wraz z nimi reprezentacja naszego klubu na czele z Trenerem Marcinem Kolańskim. W obozie uczestniczył również zawodnik klubu Bartosz Jarek, który aktualnie przygotowuje się do Mistrzostw Polski Muay Thai PZMT IFMA 2024, które odbędą się już 17 lutego w Łowiczu. Było to dla nas ogromne doświadczenie, mieliśmy możliwość przez 2 tygodnie trenować w stolicy Muay Thai jaką jest Thailandia z najlepszymi tajskimi zawodnikami i trenerami. Do Klubu Bangtao Muay Thai & MMA przyjeżdżają szkolić się najlepsi zawodnicy z całego świata. Podczas naszego obozu odbywało się seminarium z legendą, mistrzem UFC Geogrem St-Pierre, jak również z zawodnikami i mistrzami KSW - Sebastianem Przybyszem i Bartoszem Leśko. Udział w obozie był dla każdego z nas przygodą i ogromnym doświadczeniem. Zobaczyliśmy jak trenują najlepsi zawodnicy na świecie, a teraz tą całą wiedzę przenosimy bezpośrednio z Thailandii do naszego Klubu w Kowalach Pańskich.

W Klubie Sportowym POWER Cross Fight Gym w Kowalach Pańskich trener Marcin Kolański prowadzi zajęcia z Kickboxing i Muay Thai. Treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. Trenować u nas może każdy z myślą o sobie i poprawie własnej kondycji, ale również umożliwiamy start w zawodach. Zajęcia w Klubie Sportowym POWER Cross Fight Gym prowadzone są w nowoczesnej sali treningowej wyposażonej w ring i najwyższej jakości sprzęt do Kickboxingu i Muay Thai. Trenować mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni, rekreacyjnie i profesjonalnie. Klub jest zrzeszony w dwóch związkach: Polskim Związku Kickboxingu i Polskim Związku Muay Thai. Aktywnie uczestniczy w zawodach, posiada szeroką kadrę zawodników i trenerów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na facebooku i instagramie gdzie znajduje się wiele relacji z zajęć i aktualny grafik.

źródło: materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

reklama
Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
4
Podobne artykuły
Cztery medale na zawodach w Częstochowie....

Cztery medale na zawodach w Częstochowie. Udany występ zawodników z...

23-10-2021
Kickboxing: Striker Turek trenuje w Poznaniu

Kickboxing: Striker Turek trenuje w Poznaniu

17-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama
reklama