sobota 13 lipca 2024

Danieli, Irwina, Małgorzaty

reklama

Rafał Błaszczyk przygotowuje się do Mistrzostw Świata. Każdy może wspomóc młodego sportowca z Turku!

Rafał Błaszczyk przygotowuje się do Mistrzostw Świata. Każdy może wspomóc młodego sportowca z Turku!
 

Pamiętacie Rafała Błaszczyka zawodnika kadry narodowej Mikrolotach Klasycznych, o którego sukcesach pisaliśmy w maju? (link) Pochodzący z Turku miłośnik podniebnych rywalizacji przygotowuje się do Mistrzostw Świata, które odbędą się wkrótce w Anglii. Aby dobrze przygotować się do zawodów, oprócz pogłębiania swoich umiejętności Rafał potrzebuje także wsparcia finansowego.

-Za każdym sukcesem sportowca kryje się ogromna praca, zarówno jego własna, jak i całego sztabu ludzi, wsparcie bliskich, a także przypadkowych osób i sponsorów. Sukces nie jest osiągany w pojedynkę. To rezultat wspólnego wysiłku wielu ludzi. - pisze młody sportowiec na utworzonej zbiórce w celu zgromadzenia środków pozwalających na realizację kolejnego swojego marzenia.

reklama

Rafał Błaszczyk, 30-letni zawodnik kadry narodowej w ostatnim okresie zajął m.in. 2 miejsce w klasie otwartej załóg jednoosobowych na Inowrocławskich Zawodach Mikrolotowych, będących częścią cyklu kwalifikacji do Mikrolotowego Pucharu Polski 2024. Pod koniec czerwca zdobył srebro w Pucharze Polski w Powodowie, startując z Piotrem Pacyńskim w klasie otwartej. Teraz przed nim kolejne wyzwanie, które możliwe będzie przy naszym wsparciu.

-Sport lotniczy to nie tylko pasja, ale także ogromne wyzwanie finansowe. Ciężko pracuje, aby być najlepszym, ale bez wsparcia zewnętrznego osiągnięcie sukcesów jest niemal niemożliwe. Dlatego zwracam się do Was – ludzi dobrego serca, pasjonatów lotnictwa oraz firm, które chcą wspierać utalentowanego sportowca. - dodaje Rafał.

Rafał od wielu lat realizuje swoją pasję związaną z motolotniami. Swoją miłość do latania uwiecznia na prowadzonym fanpage "Poczuj wolność z motolotnią" (https://www.facebook.com/poczujwolnosczmotolotnia), gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i przygodami związanymi z mikrolotami. Zachęcamy do wspierania Rafała w przygotowaniach do Mistrzostw Świata. Warto inwestować w młodych, zapalonych i zdolnych sportowców!

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/8r6by8

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Rafał Błaszczyk przygotowuje się do Mistrzostw Świata. Każdy może wspomóc młodego sportowca z Turku!
Podobne artykuły
Sukces Rafała Błaszczyka z Turku na...

Sukces Rafała Błaszczyka z Turku na Inowrocławskich Zawodach...

25 maj.
Będą grać i pomagać! Trzecia edycja Ambro...

Będą grać i pomagać! Trzecia edycja Ambro Cup już w sobotę!

29 lt.
Posprzątaj i pozbądź się swoich...

Posprzątaj i pozbądź się swoich elektrośmieci! Druhowie z OSP Turek...

25 st.
Mali kolędnicy z Malanowa znowu w akcji. W tym...

Mali kolędnicy z Malanowa znowu w akcji. W tym roku zbierali dla dzieci...

12 st.
Świąteczna solidarność w Malanowie. Turniej...

Świąteczna solidarność w Malanowie. Turniej Piłki Nożnej i...

05-12-2023
Były policjant, teraz bohater własnej bitwy o...

Były policjant, teraz bohater własnej bitwy o życie. Wesprzyj Kamila...

29-11-2023

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama