piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Młodziczki UKS „Piątka” Jan-Pol Turek w finale Mistrzostw Wielkopols

Młodziczki UKS „Piątka” Jan-Pol Turek w finale Mistrzostw Wielkopols
 

Dziewczęta wzięły przykład z juniorów i w rewelacyjnym stylu awansowały, z pierwszego miejsca w tabeli, do finału Mistrzostw Wielkopolski zdobywając w turniejach półfinałowych komplet 12 punktów.

W ostatnim półfinałowym turnieju rozegranym 4 lutego 2012 w Słupcy zawodniczki ‘Piątki” pokonały gospodarza turnieju MKS MOS Słupca 2:0 (4, 23) – trener Ewa Książka podkreśla bezbłędną grę w pierwszym secie.

reklama

W drugim meczu będąc w komfortowej sytuacji nasz zespół zagrał drugim składem, który podjął równorzędną walkę z zespołem Hetman Sobieski Poznań. Pierwszy set wygrany 25:21. W drugim secie nieco gorzej – przegrana 18:25 i w tie break’u trenerka nie ryzykowała. Do gry ponownie stanął pierwszy skład i pewna wygrana 15:9.

Skład zespołu: Adrianna Kukulska, Daria Nawrocka, Julia Grabowska, Justyna Wojtaszewska, Klaudia Rosiak, Marcelina Bejczak, Aleksandra Kudlińska, Nikola Marciniak, Daria Danisz, Sandra Stasiak, Weronika Przygońska, Estera Graczyk, Karolina Lewandowska. Trenerką zespołu jest Ewa Książka.

Zarząd Klubu, Trenerka i Zawodniczki składają serdeczne podziękowania dla Panów: Mirosława Sakwy, Hieronima Moczydłowskiego i Mariana Millera za wsparcie finansowe, dzięki któremu możliwe było osiągnięcie takiego wyniku.

reklama

Finał Mistrzostw Wielkopolski zostanie rozegrany w dn. 10-11 marca 2012 (nie ustalono jeszcze gospodarza turnieju).

Skład grupy finałowej:

UKS „Piatka” Jan-Pol Turek
Amber Kalisz
UKS Środa Wielkopolska
MKS MOS Słupca
Olimp I Września

Nadesłał: M. Gajdecki

Podobne artykuły

Już w ten weekend kolejne siatkarskie święto w...

Już w ten weekend kolejne siatkarskie święto w...

25-04-2019
UKS

UKS "Piątka" Turek powalczy o drugą ligę. Przyjdź i...

03-04-2019
Tur 1921 Turek z nowym trenerem. Bartosz...

Tur 1921 Turek z nowym trenerem. Bartosz Grabowski...

02-01-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama