sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Niedźwiedź trenerem Jaroty

Niedźwiedź trenerem Jaroty - Fot. arch. E. Grabowska
Fot. arch. E. Grabowska 

W dniu wczorajszym turkowianin Janusz Niedźwiedź oficjalnie objął zespół Jaroty Jarocin. Zarząd Jaroty zmienił trenera po porażce z Czarnymi Żagań 0:3.

Umowa z dotychczasowym pierwszym trenerem została rozwiązana na mocy porozumienia stron. Jak czytamy na oficjalnej stronie Jaroty, powodem zakończenia współpracy z Tomaszem Mazurkiewiczem były słabe wyniki osiąganymi przez zespół. - Analizowaliśmy nie tylko wczorajszy, ale wszystkie pięć spotkań i wspólnie doszliśmy do wniosku, że należy coś zmienić. Nie można zmienić całej drużyny, dlatego doszliśmy do porozumienia z trenerem – powiedział redakcji portalu jarota.com skarbnik Jaroty Hotel, Jacek Dutkiewicz. - Nie jest to zwolnienie trenera przez zarząd. Jest to wspólna decyzja - nasza i trenera – dodał.

reklama

Tego samego dnia nowym szkoleniowcem Jaroty Hotel Jarocin został wybrany były piłkarz Tura Turek, 30-letni turkowianin Janusz Niedźwiedź. Swoją karięrę piłkarską Niedźwiedź rozpoczął w Błękitnych Barwice. W wieku 15 lat rozpoczął grę w Amice Wronki. W kolejnych latach swojej kariery grał m.in. w Turze Turek. Tam też w późniejszym okresie rozpoczął prace trenerską z juniorami młodszymi. Posiada licencję UEFA A wymaganą przy prowadzeniu zespołu w II lidze.

MD, Źródło: jarota.com

Podobne artykuły

Przyszli specjaliści gastronomii z ZSR CKP w...

Przyszli specjaliści gastronomii z ZSR CKP w Hotelu...

16-03-2016
Sfotografuj tablicę projektu ze środków UE

Sfotografuj tablicę projektu ze środków UE

25-06-2015
ET: Nowej elektrowni w Turku nie będzie

ET: Nowej elektrowni w Turku nie będzie

25-11-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama