poniedziałek 20 września 2021

Eustachego, Faustyny, Renaty

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Muay Thai: Zwycięstwo w Kępnie

Muay Thai: Zwycięstwo w Kępnie
 

W dniu 19 maja 2012 roku w Kępnie obyła się 20 liga A1 w formule Muay Thai. Do Kępna zjechali się zawodnicy z całej polski wśród nich nie zabrakło tuliszkowian.

Bartłomiej Gibasiewicz K1 Tuliszków startował w turnieju pierwszych walk w kategorii juniorów – 71 kg. Zmierzył się on z Bartoszem Spychalskim FCK Bydgoszcz walka trwała na dystansie 2x2minuty. Tuliszkowianin pokazał się z bardzo dobrej strony wygrywając bezapelacyjnie walkę.

reklama

- Bartek bardzo ładnie walczył, nie wdawał się w żadne bójki, słuchał cennych wskazówek i dzięki skutecznym kombinacjom bokserskim pokazał swoją wyższość na przeciwnikiem – mówi instruktor Bartka, Tomasz Adamkiewicz, który wspierał swoją obecnością zawodnika.

Warto wspomnieć również, że równocześnie z Ligą A1 obył się turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata Muay Thai, które odbędą się w Sankt Petersburgu. - Może kiedyś ktoś z Tuliszkowa wyjedzie na takie mistrzostwa – mówi Adamkiewicz. - Wystarczy ciężko trenować i wierzyć w to co się robi. Pierwsze kroki już stawiamy – dodaje.

Materiał prasowy

Muay Thai: Zwycięstwo w Kępnie

Podobne artykuły

Puchar Polski Open z udziałem zawodników z KSiSW

Puchar Polski Open z udziałem zawodników z KSiSW

10 maj.
Striker w Turku na Mistrzostwach Polski K1....

Striker w Turku na Mistrzostwach Polski K1. Mamy...

29-04-2019
Młody Tuliszkowianin z mistrzostwem Europy

Młody Tuliszkowianin z mistrzostwem Europy

07-03-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama