Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

22°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

"Oldboye" powalczą w orlikowym turnieju

Źródło: OSiR w Malanowie 

W powiecie tureckim pojawiają się coraz to nowsze „Orliki”, a dzieje się na nich naprawdę wiele. Już w dniu 16 czerwca swój kunszt piłkarski będą mogli udowodnić miłośnicy piłki nożnej z nieco większym doświadczeniem, gdyż na obiekcie w Miłaczewie (gm. Malanów) rozegrany zostanie turniej regionalny w kategorii wiekowej +35 lat.

Impreza odbędzie się w ramach Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Orlika. Areną zmagań stanie się — otwarty oficjalnie kilka tygodni temu — kompleks „Moje boisko ORLIK 2012” w Miłaczewie. Początek rywalizacji zaplanowano na  godz. 9.00. Jakie trzeba spełnić wymogi, by wziąć w niej udział, a może nawet awansować do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim ?

reklama

Przede wszystkim należy zgłosić (do 14 czerwca) chęć uczestnictwa w turnieju. Można tego dokonać poprzez wizytę  w siedzibie OSiR w Malanowie (ul. Kaliska 2) oraz na obiektach "ORLIK 2012"  w Malanowie i Miłaczewie. Możliwy jest także kontakt drogą elektroniczną - email: sport@malanow.pl. Listę zgłoszeniową można pobrać ze strony osir.malanow.pl. Inicjatywa skierowana jest do drużyn liczących maximum 15 osób, które mają ukończone 35 lat. Uczestnicy nie mogą być czynnymi zawodnikami rozgrywek OZPN/MZPN/PZPN i futsalowych PZPN. Szersze informacje znaleźć można TUTAJ, między innymi Regulamin Projektu, szczegółowo objaśniający wszelkie zasady rozgrywek.

Organizatorem turnieju regionalnego „oldboyów” w kat + 35 lat, rozgrywanego w ramach Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów Orlika,  jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie. 

AW
Źródło: OSiR w Malanowie

Podobne artykuły

Festyn

Festyn "Sztuka na ulicy" z narodowym czytaniem

12 wrz.
Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co...

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co warto...

10 wrz.
OSP Malanów wygrywa zawody strażackie w Miłaczewie

OSP Malanów wygrywa zawody strażackie w Miłaczewie

2 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama