Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Gminny Turniej Drużyn OSP z terenu gminy Malanów w Halową Piłkę Nożną

Gminny Turniej Drużyn OSP z terenu gminy Malanów w Halową Piłkę Nożną - Grąbków - zwycięzca turnieju
Grąbków - zwycięzca turnieju 

12 stycznia br. w Sali Sportowej w Malanowie przy ul. Parkowej odbył się turniej piłki nożnej halowej, w którym rywalizowały reprezentacje poszczególnych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Malanów. Do zawodów przystąpiło 7 drużyn, które podzielone zostały na 2 grupy w których pojedynki odbywały się systemem każdy z każdym.

W grupie A spotkały się drużyny z: Dziadowic, Kotwasic, Malanowa i Żdżenic, natomiast grupę B utworzyły zespoły z : Grąbkowa, Targówki i Bibianny. Do półfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. W pierwszym zagrały Dziadowice z Bibianną, natomiast w drugim Malanów z Grąbkowem. W wyniku półfinałowych rozstrzygnięć do wielkiego finału zakwalifikowały się Dziadowice oraz Grąbków, natomiast w meczu o 3 miejsce zagrała Bibianna z Malanowem. Lepiej z presją najważniejszych meczów turniejowych poradziły sobie drużyny z Bibianny i Grąbkowa, które odniosły dość pewne zwycięstwa. Bibianna pokonała Malanów 4:1, natomiast Grąbków w meczu finałowym nie dał szans Dziadowicom wygrywając 3:1.

reklama

Po zakończeniu rywalizacji najlepszym drużynom wręczono pamiątkowe puchary. Wyróżniono także najlepszego bramkarza turnieju, którym został Robert Klimt z Grąbkowa. Statuetkę król strzelców otrzymał Łukasz Włodarczyk z Dziadowic. Nagrody zwycięzcom wręczyli: Tadeusz Bortnowski – Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Malanowie oraz Mariusz Zając - Przewodniczący komisji d /s młodzieży ZOG ZOSP RP w Malanowie.

Organizatorami turnieju byli: Komisja d /s Młodzieży ZOG ZOSP RP w Malanowie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie.

Źródło: www.osir.malanow.pl

Malanów - IV miejsce2
Bibianna - III miejsce3
Dziadowice - II miejsce4
Grąbków - I miejsce5
Robert Klimt - najlepszy bramkarz6
Łukasz Włodarczyk - król strzelców7
3 najlepsze drużyny turnieju8

Podobne artykuły

Koniec z WF-em na korytarzu! Sala sportowa w...

Koniec z WF-em na korytarzu! Sala sportowa w...

28 wrz.
Tego jeszcze nie było! Imprezowy armagedon...

Tego jeszcze nie było! Imprezowy armagedon nadciąga!!!

12 sierp.
Szymczak i Bangrowski zwycięzcami Gminnych...

Szymczak i Bangrowski zwycięzcami Gminnych...

27 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama