piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Malanów: Zimowe ferie 2013 z OSiR-em

Malanów: Zimowe ferie 2013 z OSiR-em - Ferie z OSiR-em 2013 - Turniej Piłki Nożnej Halowej Gimnazjalistów
Ferie z OSiR-em 2013 - Turniej Piłki Nożnej Halowej Gimnazjalistów 

W dniach 14 – 27 stycznia 2013 roku dzieci i młodzież m.in. z województwa wielkopolskiego odpoczywały od zajęć szkolnych. Aby czas odpoczynku nie był tylko czasem spędzonym w domu przed komputerem czy telewizorem Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie przygotował wiele atrakcyjnych propozycji sportowych i rekreacyjnych.

‹Już w pierwszy dzień ferii gimnazjalne drużyny piłkarskie mierzyły się w turnieju piłki nożnej halowej. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce przypadło drużynie Pokemony w składzie: Jakub Styś, Damian Adamek, Kordian Wasik, Igor Marciniak, Patryk Rzepka, Adrian Karuba. Tuż po zmaganiach piłkarskich rozegrany został turniej unihokeja w którym tryumfował zespół Power Rangers w składzie: Martin Haładyn, Szymon Tomczak, Marcin Celmer, Zbigniew Kowalski, Damian Przybyła, Marcin  Bagrowski, Cezary Nizołęcki.

reklama

18 stycznia Salę sportową przy ul. Parkowej we władanie przejęli uczniowie szkół podstawowych, którzy podobnie jak gimnazjaliści rywalizowali w turniejach piłki nożnej i unihokeja. W pierwszym jak i drugim bezkonkurencyjni okazali się „Chłopaki z VI a” w składzie: Kacper Przybylak, Bartłomiej Wojtczak, Hubert Majcherek, Błażej Kaczorowski, Kacper Widełka, Krystian Michalak.

Drugi tydzień ferii rozpoczął się od turnieju tenisa stołowego (22.01.2013 r.) dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów. W młodszej kategorii najlepsi okazali się: Natalia Kowalska (I), Klaudia Kowalska (II) i Dominika Bartnik (III) wśród dziewcząt oraz Bartosz Kowalczyk (I), Kacper Janicki (II) i Adrian Przybylak (III) wśród chłopców.  Spośród gimnazjalistek  najlepiej z piłeczką i rakietką tenisową radziły sobie: Dominika Wietrzyk (I), Oliwia Markiewicz (II) i Weronika Krawczyk (III), natomiast spośród gimnazjalistów: Zbigniew Kowalski (I), Sebastian Przybylak (II) i Martin Haładyn (III).

Już dwa dni później odbył się kolejny turniej. Tym razem w zmaganiach dwójek siatkarskich startowali chłopcy ze szkół podstawowych. Najlepsi okazali się Kacper Janicki i Filip Walczak, którzy wyprzedzili Kamila Banaszewskiego z Denisem Tymą oraz Dawida Cylsa z Maciejem Marzuchowskim.

reklama

Na zakończenie sportowych ferii  gimnazjaliści oraz uczniowie szkół podstawowych mogli sprawdzić swoją celność w rzucie lotką do tarczy. W turnieju darta po raz kolejny bezkonkurencyjna okazała się Daria Włodarczyk, która w kategorii gimnazjalistów wyprzedziła Jakuba Stysia i Martina Haładyna. W kategorii szkół podstawowych najcelniejszym okiem wykazali się Kamil Banaszewski (I), Magdalena Mikosik (II) i Dawid Cyls (III).

Źródło: OSiR w Malanowie / www.osir.malanow.pl

Podobne artykuły

Wideo:  W Leonii nie chcą biogazowni. Wygarnęli...

Wideo: W Leonii nie chcą biogazowni. Wygarnęli...

07-02-2018
Malanów: Deblowe zmagania tenisistów

Malanów: Deblowe zmagania tenisistów

05-09-2016
Tenisowy turniej uświetnił Dni Turku i Gminy Turek

Tenisowy turniej uświetnił Dni Turku i Gminy Turek

30-05-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama