piątek 21 luty 2020

Eleonory, Lenki, Kiejstuta

reklama

Uczniowie biegali w Przykonie

Uczniowie biegali w Przykonie
 

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Turku był organizatorem kolejnej imprezy sportowej w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  W dniu 15.04.2013 r., w Przykonie w pięknej i sprzyjającej aurze do rywalizacji przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych  w indywidualnych biegach przełajowych.

Zawodnicy  rywalizowali o punkty do współzawodnictwa sportowego i  awans do mistrzostw województwa wielkopolskiego w 12 kategoriach wiekowych.  Zawody zgromadziły 329 uczniów (192 ze szkół podstawowych, 100 z gimnazjów  i 37 ze szkół ponadgimnazjalnych).

Powiat Turecki w dniu 20.04.2013 w Żerkowie reprezentować będą :

Klasy V i młodsi szkół podstawowych:

reklama
Dziewczyny  Chłopcy 

1  Werner Anna  -  SP Malanów
2 Werner Dorota - SP Malanów
3 Majdoszek  Zuzanna  -  SP Przykona
4 Derdziak Weronika  - SP Grzymiszew

1 Włodarczyk Damian - SP Przykona
2 Gorzelańczyk Jan -  SP Przykona
3 Koligat Norbert - SP Władysławów
4 Malesza Patryk - SP Słodków

Klasy VI szkół podstawowych‹

reklama
Dziewczyny  Chłopcy 

1 Kałuża Marta - SP Chylin   
2 Kołata Karolina - SP Kuny  
3 Rybak Aleksandra - SP Słodków  
4 Przybylska Kamila - SP Słodków

1 Przybylak Kacper - SP Malanów
2 Janiak Jakub - SP Chylin
3 Widełka Kacper - SP Malanów
4 Rybarski Szymon - SP 1 Turek

 

Klasy I-II gimnazjów 

Dziewczyny  Chłopcy 

1 Woreta Edyta - G. Przykona   
2 Gruszczyńska Marlena - G. Przykona   
3 Bartosik Lena - G. Przykona   
4 Chrostek Nikola - G. Przykona

1 Abramowicz Szymon - G. 1 Turek
2 Straszewski Mateusz  - G. Brudzew
3 Czekalski Robert  - G. Grzymiszew
4 Szymczak Simon - G. 2 Turek

Klasy III gimnazjów‹‹

Dziewczyny  Chłopcy 

1 Werner Iwona - G. Malanów  
2 Klimek Nikola - G. Słodków  
3 Adamska Małgorzata - G. Przykona   
4 Mikołajczyk Weronika - G. Słodków 

1 Pietrzak Tomasz - G. Słodków
2 Domagalski Dominik - G. Słodków
3 Wójcik Radosław - G. Brudzew
4 Karolczyk Mateusz - G. Brudzew

 

Klasy I szkół ponadgimnazjalnych‹

Dziewczyny  Chłopcy 
1 Kłodawska Karina - ZSR Kaczki Śr.  
2 Kacprzak Patrycja - ZSR Kaczki Śr.  
3 Szymczak Monika - ZSO Turek
4 Łukasik Kamil - ZSR Kaczki Śr. 

1 Morusiński Mateusz - ZSR Kaczki Śr.
2 Kałużny Mateusz - ZSR Kaczki Śr.
3 Zych Kamil - ZSR Kaczki Śr.
4 Pilarz Michał - ZSR Kaczki Śr. 

 

Klasy II-III szkół ponadgimnazjalnych 

Dziewczyny  Chłopcy 

1 Kaczmarek Agata - ZSO Turek  
2 Dorabiała Paulina - ZSR Kaczki Śr.  
3 Kurzawa Anita - ZST Turek   
4 Witkowska Kamila - ZSO Turek 

1 Bryński Marcin - ZSR Kaczki Śr.
2 Pielesiak Damian - ZSO Turek
3 Stasiak Krzysztof - ZSR Kaczki Śr.
4 Kubiak Mateusz - ZSO Turek

 

Trzy pierwsze  miejsca otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy  ufundowane przez MOS, dekoracji dokonał Pan Marek Górski Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Turku.

materiał prasowy MOS w Turku

Uczniowie biegali w Przykonie

Podobne artykuły

Druhowie OSP w Kunach przekazali wiedzę uczniom.

Druhowie OSP w Kunach przekazali wiedzę uczniom.

30 st.
Ogólnopolska kampania antynarkotykowa...

Ogólnopolska kampania antynarkotykowa "Narkotyki i...

03-04-2019
Darcie pierza w Bibiannie już w ten weekend!

Darcie pierza w Bibiannie już w ten weekend!

17-11-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama