poniedziałek 25 stycznia 2021

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

Władysławów: Majowy weekend z piłkarskim akcentem

Władysławów: Majowy weekend z piłkarskim akcentem - Źródło: www.wladyslawow.pl
Źródło: www.wladyslawow.pl 

Długie weekendy sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu. I chociaż 3 maja pogoda nieco pokrzyżowała plany organizatorom Majowego Turnieju Piłki Nożnej, miłośnicy tego sportu nie dali za wygraną i z małym opóźnieniem, ale spotkali się na kompleksie „Orlik 2012”. Rozgrywki rozegrano w niedzielne popołudnie, 5 maja.

Majowy Turniej Piłki Nożnej, zorganizowany w ramach weekendu majowego. Wstępnie planowany był na 3 maja. Pogoda jednak bywa kapryśna i gdy drużyny już rozgrzewały się przed meczami, deszcz skutecznie uniemożliwił przeprowadzenie rozgrywek. Urząd Gminy, który był organizatorem Turnieju, szybko zatem zmienił jego termin i przełożył go na niedzielę, 5 maja. Tego dnia słońce wynagrodziło wszystkim wcześniejszą niedyspozycję.

Do rozgrywek zgłosiło się 7 drużyn z całego powiatu tureckiego. Widać było, że każdej z nich zależało na zwycięstwie. Mecze były bowiem bardzo zacięte, a o zwycięstwie zadecydować musiały rzuty karne. Ostatecznie I miejsce zajęła „Baszta Wyszyna”, która pokonała w finale w rzutach karnych „OSP Turek”. Trzecie miejsce przypadło drużynie „OSP Chylin”. W nagrodę za dzielną walkę i widowiskową rywalizację organizator ufundował dla trzech pierwszych drużyn piłki do gry w piłkę nożną. Pozostałe drużyny będą jednak mogły odegrać się niebawem. Tomasz Zydorkiewicz, który był koordynatorem Turnieju zapowiedział bowiem, że już wkrótce zorganizowane będą kolejne rozgrywki.

Autor artykułu: MM
Źródło: www.wladyslawow.pl

Podobne artykuły

Intensywne burze nad powiatem tureckim....

Intensywne burze nad powiatem tureckim. Ostrzeżenie...

17-08-2020
Uwaga! Nadchodzą intensywne burze nad Turek i...

Uwaga! Nadchodzą intensywne burze nad Turek i...

13-06-2019
Osiedle Leśna z nową kanalizacją deszczową

Osiedle Leśna z nową kanalizacją deszczową

16-11-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama