Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Turniej Piłki Nożnej: „Orlik Polska – kat. +35”

Turniej Piłki Nożnej: „Orlik Polska – kat. +35”
 

W powiecie tureckim powstało już sporo „Orlików”, czas więc sprawdzić, kto naprawdę szlifuje na nich swe sportowe umiejętności. Już w dniu 8 czerwca swój kunszt piłkarski będą mogli udowodnić miłośnicy piłki nożnej z nieco większym doświadczeniem, gdyż na obiekcie w Miłaczewie (gm. Malanów) rozegrany zostanie turniej w kategorii wiekowej +35 lat.

Początek rywalizacji zaplanowano na  godz. 9.00. Jakie trzeba spełnić wymogi, by wziąć w niej udział, a może nawet awansować do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim? Przede wszystkim należy zgłosić do 7 czerwca (do godz. 12:00) chęć uczestnictwa w turnieju. Można tego dokonać poprzez wizytę w siedzibie OSiR w Malanowie (ul. Parkowa 29 - sala sportowa) oraz na obiektach „Moje boisko ORLIK 2012” na terenie gminy Malanów. Możliwy jest także kontakt drogą elektroniczną - email: sport@malanow.pl. Listę zgłoszeniową można pobrać ze strony osir.malanow.pl.

Turniej "oldboyów" nie jest objęty ograniczeniami dotyczącymi zawodników zrzeszonych, więc tychże piłkarzy nie dotyczy bynajmniej zakaz gry. Szczegółowe informacje pod nr tel. 663 007 663.

Organizatorem Turnieju Piłki Nożnej: „Orlik Polska – kat. +35” jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie. 

AW
Źródło: OSiR w Malanowie

 

Podobne artykuły

OSP Malanów wygrywa zawody strażackie w Miłaczewie

OSP Malanów wygrywa zawody strażackie w Miłaczewie

2 sierp.
Listy do redakcji: Oświadczenie burmistrza w...

Listy do redakcji: Oświadczenie burmistrza w sprawie...

12 lt.
Oświadczenie wicedyrektorów ZSR CKP w Kaczkach...

Oświadczenie wicedyrektorów ZSR CKP w Kaczkach...

09-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama