sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Uczniowie mundurówek biegali w Kaczkach Średnich

Uczniowie mundurówek biegali w Kaczkach Średnich
 

We wtorek 21 maja na terenie Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego odbyły się zawody w biegach przełajowych. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas o profilu mundurowym z Kaczek Średnich i Liskowa.

Gwoli przypomnienia - 28 lutego 2013 r. na terenie Hali Sportowej w Liskowie w powiecie kaliskim odbył się II Turniej Piłkarski w Piłce Halowej Szkół Mundurowych LO Południowej Wielkopolski. W jego finale drużyna ZSR CKP zajęła II miejsce. Po kilku miesiącach przyszedł czas na rewizytę, w czasie której uczniowie z Liskowa pojawili się gminie Turek.

reklama

Na starcie biegów przełajowych pojawiły się łącznie 63 młode osoby. W kategorii dziewcząt triumfowały uczennice ZSR CKP: Patrycja Kacprzak, Monika Lipińska i Ewelina Lipińska, a wśród panów na najwyższe laury uznania zasłużyli: Patryk Wolniak (ZS nr 1 w Liskowie), Kamil Zych (ZSR CKP w Kaczkach Średnich) i Dominik Młotkiewicz (ZS nr 1 w Liskowie).

AW

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Podobne artykuły

Podróże kształcą. Wrześniowe wycieczki uczniów...

Podróże kształcą. Wrześniowe wycieczki uczniów z ZSR...

26 wrz.
Starosta czytał Mickiewicza, uczniowie...

Starosta czytał Mickiewicza, uczniowie słuchali....

7 wrz.
Viribus unitis wyznacza drogę. 110 lat...

Viribus unitis wyznacza drogę. 110 lat historii,...

1 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama