poniedziałek 27 września 2021

Damiana, Mirabeli, Wincentego

19°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: Triumf Oldbojów w orlikowej potyczce

Malanów: Triumf Oldbojów w orlikowej potyczce
 

W piątek 30 sierpnia, w ramach kolejnych Dni Malanowa, rozegrany został Turniej Piłki Nożnej samorządowców, przedsiębiorców i lokalnych mediów pod patronatem portalu Turek.net.pl. Sukces w nim odnieśli zawodnicy drużyny, która w tym roku sięgnęła już po zwycięstwo w rozgrywkach Gminnej Ligi Piłki Nożnej czyli teamu Oldboy Malanów.

W piątkowym turnieju wzięło udział 5 drużyn amatorskich. Do boju przystąpili samorządowcy i pracownicy Urzędu Gminy Malanów, reprezentanci Powiatu Tureckiego (urzędnicy Starostwa Powiatowego w Turku, radni ze starostą Bartosikiem na czele itd.), kadra firmy Sun Garden, zespół Oldboy Malanów oraz pracownicy i sympatycy portalu Turek.net.pl. Drużyny starły się w trybie rozgrywek „każdy z każdym” podczas meczów 2x7 minut.

reklama

Sun Garden – Oldboy Malanów 1:0
Powiat Turecki – Turek.net.pl 2:0
Gmina Malanów – Oldboy Malanów 0:5
Sun Garden – Powiat Turecki 1:1
Gmina Malanów – Turek.net.pl 3:2
Oldboy Malanów – Powiat Turecki 1:0
Turek.net.pl – Sun Garden 0:0
Gmina Malanów – Powiat Turecki 6:1
Turek.net.pl – Oldboy Malanów 0:3
Gmina Malanów – Sun Garden 6:0

Po zakończeniu wszystkich spotkań z pucharu cieszyć się mogli malanowscy Oldboje, a ze srebra i brązu zawodnicy drużyny Gminy Malanów i firmy Sun Garden. Królem strzelców został Marcin Woźniak (Oldboy Malanów), a tytułem najlepszego bramkarza uhonorowano Andrzeja Gawrona (Oldboy Malanów).

Organizatorem Turnieju Piłki Nożnej samorządowców, przedsiębiorców i lokalnych mediów pod patronatem portalu Turek.net.pl był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie.

reklama

AW
Fot. M. Derucki

Ps. Więcej o XI Dniach Malanowa w materiałach: Malanów: Śpiewali, tańczyli, prężyli muskułySylwia Grzeszczak i Lombard na XI Dniach MalanowaMalanów: Dożynki Powiatowo-Gminno-Parafialne już za namiMalanów: Płakali ze śmiechu, szaleli przy disco.

Podobne artykuły

Muzyczna niedziela na XVI Dniach Malanowa....

Muzyczna niedziela na XVI Dniach Malanowa. Wystąpił...

26-05-2019
Brathanki i ich Czerwone korale. Sobota na...

Brathanki i ich Czerwone korale. Sobota na Dniach...

26-05-2019
I ty możesz uratować komuś życie - zostań...

I ty możesz uratować komuś życie - zostań...

25-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama