wtorek 27 września 2022

Damiana, Mirabeli, Wincentego

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: Triumf Oldbojów w orlikowej potyczce

Malanów: Triumf Oldbojów w orlikowej potyczce
 

W piątek 30 sierpnia, w ramach kolejnych Dni Malanowa, rozegrany został Turniej Piłki Nożnej samorządowców, przedsiębiorców i lokalnych mediów pod patronatem portalu Turek.net.pl. Sukces w nim odnieśli zawodnicy drużyny, która w tym roku sięgnęła już po zwycięstwo w rozgrywkach Gminnej Ligi Piłki Nożnej czyli teamu Oldboy Malanów.

W piątkowym turnieju wzięło udział 5 drużyn amatorskich. Do boju przystąpili samorządowcy i pracownicy Urzędu Gminy Malanów, reprezentanci Powiatu Tureckiego (urzędnicy Starostwa Powiatowego w Turku, radni ze starostą Bartosikiem na czele itd.), kadra firmy Sun Garden, zespół Oldboy Malanów oraz pracownicy i sympatycy portalu Turek.net.pl. Drużyny starły się w trybie rozgrywek „każdy z każdym” podczas meczów 2x7 minut.

reklama

Sun Garden – Oldboy Malanów 1:0
Powiat Turecki – Turek.net.pl 2:0
Gmina Malanów – Oldboy Malanów 0:5
Sun Garden – Powiat Turecki 1:1
Gmina Malanów – Turek.net.pl 3:2
Oldboy Malanów – Powiat Turecki 1:0
Turek.net.pl – Sun Garden 0:0
Gmina Malanów – Powiat Turecki 6:1
Turek.net.pl – Oldboy Malanów 0:3
Gmina Malanów – Sun Garden 6:0

Po zakończeniu wszystkich spotkań z pucharu cieszyć się mogli malanowscy Oldboje, a ze srebra i brązu zawodnicy drużyny Gminy Malanów i firmy Sun Garden. Królem strzelców został Marcin Woźniak (Oldboy Malanów), a tytułem najlepszego bramkarza uhonorowano Andrzeja Gawrona (Oldboy Malanów).

Organizatorem Turnieju Piłki Nożnej samorządowców, przedsiębiorców i lokalnych mediów pod patronatem portalu Turek.net.pl był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie.

AW
Fot. M. Derucki

reklama

Ps. Więcej o XI Dniach Malanowa w materiałach: Malanów: Śpiewali, tańczyli, prężyli muskułySylwia Grzeszczak i Lombard na XI Dniach MalanowaMalanów: Dożynki Powiatowo-Gminno-Parafialne już za namiMalanów: Płakali ze śmiechu, szaleli przy disco.

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Podobne artykuły

Tak się bawił Malanów... Wyczekiwana dwudniowa...

Tak się bawił Malanów... Wyczekiwana dwudniowa...

30 maj.
Muzyką przeganiali szare chmury. Dni Malanowa...

Muzyką przeganiali szare chmury. Dni Malanowa 2022...

29 maj.
Imprezowy zawrót głowy! Maj pożegnamy na...

Imprezowy zawrót głowy! Maj pożegnamy na zabawach...

27 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama