sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Zadbaj o siebie! Weź udział w VII Maratonie Fitness

Zadbaj o siebie! Weź udział w VII Maratonie Fitness
 

Przed nami jesienna słota, ciemne i chłodne wieczory, które potrafią zniechęcić do spędzania aktywnie czasu na świeżym powietrzu. Koniec lata nie musi jednak oznaczać przerwy w uprawianiu sportu! Już niedługo będzie można przekonać się o tym podczas już VII Maratonu Fitness.

Tradycyjnie impreza będzie miała miejsce w Fitness Planet przy ul. Gorzelnianej 18. Maraton odbędzie się w sobotę 21 września i na pewno zadowoli najbardziej wymagających. Co zaplanowano na ten dzień?

reklama

Od godz. 9.00 do 9.45 odbędą się zajęcia z Fit Ball. Kwadrans później, równo o 10.00 przybyli będą mogli ćwiczyć Pilates, który potrwa kolejne 45 minut. Od godz. 11.00 do 11.45 rozpocznie się Step, a w samo południe (godz. 12.00), odbędą się zajęcia Kettlebels.

Podczas trwania maratonu będzie można za darmo skorzystać z siłowni. Wszystkie treningi poprowadzą profesjonalni instruktorzy z dużym doświadczeniem, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Wstęp jest wolny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy na zajęcia z racji ograniczonej ilości miejsc.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w Maratonie Fitness - warto wbrew aurze zadbać o kondycję i skorzystać z okazji przetestowania zajęć, by móc wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Jak wiadomo, sport to zdrowie i przede wszystkim lepsze samopoczucie. Zapisy pod nr tel. 531 994 299.

reklama

M.A.

Podobne artykuły

Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne...

Jaki sprzęt do ćwiczeń w domu? Niezbędne wyposażenie...

5 maj.
Aktywne ferie z LushLife. Darmowa siłownia dla...

Aktywne ferie z LushLife. Darmowa siłownia dla...

28 st.
Dawka sportu dla każdego - powstała nowa...

Dawka sportu dla każdego - powstała nowa siłownia na...

28-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama