sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

KKP Starsza Młodzież najlepsza w Wielkopolsce

KKP Starsza Młodzież najlepsza w Wielkopolsce - Źródło: www.czempin.pl
Źródło: www.czempin.pl 

Kto myśli, że w Turku brakuje zdolnych sportowców, jest w wielkim błędzie. Kolejnym dowodem na to, że wśród mieszkańców jest wielu miłośników piłki, którzy kopać lubią i umieją, jest KKP Starsza Młodzież, która zdobyła pierwsze miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej, rozegranym w ramach Programu Społecznego „Orlik Polska”.

Mecze finałowe miały miejsce 14 września na boisku „Orlik 2012” przy Gimnazjum w Borowie (gm. Czempiń). Do walki o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka przystąpiły drużyny: "KKP Starsza Młodzież" z Turku, "Radosny futbol" z Dopiewa, "Oldboy" z Wysokiej i "Oldboy" z Czempinia. Uczestnikami turnieju byli zawodnicy powyżej 35 roku życia.

reklama

Nasza drużyna dostała się do finału wojewódzkiego dzięki wygranej w turnieju gminnym w Malanowie. W nagrodę KKP Starsza Młodzież w najbliższy weekend, tj. w dniach 28-29 września jedzie do Olsztyna na Finał Polski Odlboyów. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

M.A.
Źródło: www.czempin.pl

Źródło: www.czempin.pl2
Źródło: www.czempin.pl3
Źródło: www.czempin.pl4

Podobne artykuły

Strzelali bramki na Orliku w Smulsku. Turniej...

Strzelali bramki na Orliku w Smulsku. Turniej piłki...

25 lip.
Druhowie z OSP Gąsin na pierwszym miejscu w...

Druhowie z OSP Gąsin na pierwszym miejscu w Przykonie

24 st.
Dzień Chłopaka, Dzień Ziemniaka i Turniej Piłki...

Dzień Chłopaka, Dzień Ziemniaka i Turniej Piłki...

05-10-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama