Dni Turku i Gminy Turek już za 5 dni!

wtorek 03 sierpnia 2021

Augustyna, Kamelii, Lidii

22°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Nowy system komentarzy

Stań się częścią społeczności

Nowy system komentarzy
 

W związku 15 rocznicą założenia Turek.net.pl przez najbliższe tygodnie będziemy wprowadzać nowe rozwiązania związane z funkcjonowaniem portalu. W pierwszym rzucie usprawniony zostanie system komentowania wydarzeń.

Chociaż byłoby to na rękę wielu decydentom, nie planujemy narzucania przymusu komentowania pod własnymi danymi personalnymi. Nowy system komentarzy nadal będzie dawał możliwość anonimowego wyrażania swojego zdania. Jednak osoby, które zdecydują się zarejestrować i konsekwentnie pisać opinie pod jednym nickiem lub swoim imieniem i nazwiskiem będą mogły liczyć na profity płynące z przynależności do dyskusyjnej społeczności Disqus.

reklama

Anonimowe komentarze można zamieścić, wpisując treść opinii, swój nick oraz podając swój adres e-mail. Zaznaczamy, że ów e-mail będzie przechowywany w bezpiecznej bazie danych i posłuży jedynie do moderacji i ewentualnych powiadomień o dalszym toku dyskusji.

Jednocześnie apelujemy o rozsądne wyrażanie swojego zdania, bez naruszania godności i dobrego imienia innych forumowiczów. Przypominamy, że redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.

Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

reklama

Przy okazji chcielibyśmy odnieść się do ostatnich wydarzeń związanych z wniesieniem pozwu przez urzędnika przeciw szóstce internautów komentujących materiał pt. „Trochę nadmorskiego klimatu w Turku” opublikowany na łamach naszego portalu. Niezmiernie ubolewamy nad sytuacją, kiedy urzędnik nie może przyjąć do wiadomości krytyki na temat funkcjonowania podległej mu placówki, sięgając po środki sądowe. 

 

Podobne artykuły

Sprawa internautów umorzona! Mamy wolność słowa!

Sprawa internautów umorzona! Mamy wolność słowa!

27-05-2013
Rozważania o obiektywizmie

Rozważania o obiektywizmie

20-05-2013
Płacimy podatki, decydujmy o budżecie!

Płacimy podatki, decydujmy o budżecie!

09-05-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama