Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

poniedziałek 25 maja 2020

Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

reklama

Otwarcie serwisu MAN i koncert Dody na 10-lecie firmy Alexas

Otwarcie serwisu MAN i koncert Dody na 10-lecie firmy Alexas
 

Najnowocześniejszy w kraju serwis dla samochodów marki MAN został w minioną sobotę oficjalnie otwarty w miejscowości Laski (gm. Przykona). Inwestorem, który dokonał budowy obiektu jest Marcin Wypchło, właściciel turkowskiej firmy transportowej Alexas. Pomimo chłodu wydarzenie zakończył gorący koncert Dody.

Podczas oficjalnej części wydarzenia prezes MAN Truck & Bus Polska sp. z o.o., Piotr Stański przekazał Marcinowi Wypchło certyfikat zaświadczający o tym, że obiekt należy do sieci autoryzowanych serwisów MAN.

- Jesteśmy niesamowicie dumni, że obiekt tej klasy i takim standardzie będzie stanowił o potędze naszej marki i o tym jak firma MAN rozwija się w Polsce. Mamy nadzieję, że obiekt ten będzie w czołówce naszej sieci – mówił Stański. - Gratuluję również całemu zespołowi, który będzie pracował w tak kapitalnych warunkach. Jest to najnowocześniejsze miejsce w Polsce, gdzie samochody marki MAN będą sprzedawane i obsługiwane – dodał prezes MAN.

Alexas od 10 lat obsługuje największe lokalne zakłady produkcyjne takie jak Sun Garden, Profim i Andrewex. Otwarcie nowej inwestycji zbiegło się z okrągłym jubileuszem, dlatego też wydarzenie połączone było z festynem dla pracowników i przyjaciół firmy. Główną gwiazdą wieczoru była polska piosenkarka Doda.

Wideo relacja: http://www.turek.net.pl/telewizja/16660

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Uczniowie z

Uczniowie z "Czwórki" uczcili 100....

18 maj.

"Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew...

10 maj.
Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż...

1 maj.
Wasza świąteczna galeria. Piękne pisanki i...

Wasza świąteczna galeria. Piękne...

12 kw.
Kartka dla medyka - malowniczy finał akcji SP5

Kartka dla medyka - malowniczy finał...

3 kw.
Barwne podziękowania dla pracowników służb od...

Barwne podziękowania dla pracowników...

3 kw.
reklama
reklama
reklama