sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

ALEXAS TRUCK SERVICE Sp. z o.o. z prestiżową nagrodą. Serwis MAN w Laskach najlepszy w całym kraju!

ALEXAS TRUCK SERVICE Sp. z o.o. z prestiżową nagrodą. Serwis MAN w Laskach najlepszy w całym kraju!
Pan Marcin Wypchło, Prezes Zarządu Serwisu MAN w Laskach (gm. Przykona), podczas gali wręczania nagród. 

Firma ALEXAS TRUCK SERVICE, 10 stycznia br. otrzymała nagrodę dla najlepszego w Polsce autoryzowanego serwisu MAN Truck & Bus Sp. z o.o. Ta prestiżowa nagroda trafiła do naszego lokalnego przedsiębiorstwa zaledwie dwa lata po rozszerzeniu jego działalności. Jak podkreśla Marcin Wypchło, Prezes Zarządu Serwisu MAN mieszczącego się w Laskach (gm. Przykona), nie byłoby to możliwe, gdyby nie ogromne zaangażowanie i doświadczenie pracowników, którzy tworzą fantastyczny zespół ludzi.

Turek.net.pl: Ile autoryzowanych serwisów MAN Truck & Bus znajduje się w Polsce?

reklama

Marcin Wypchło: W kraju mamy obecnie 28 autoryzowanych serwisów MAN Truck & Bus. Wszystkie one poddawane są regularnym audytom. Wszystko po to, aby zachować najwyższe standardy.

Oznacza to, że pretendentów do najwyższego wyróżnienia było wielu. Spodziewał się pan tej nagrody?

MW: Od samego początku dbamy o najwyższy poziom świadczonych usług. Rzeczą naturalną jest, że dążymy do bycia najlepszym w swojej dziedzinie. Jednak po ogłoszeniu wyników byłem zaskoczony, nie spodziewałem się takiego sukcesu. Działamy dopiero dwa lata. To ewenement na skalę krajową.

Otrzymać najważniejszą nagrodę od MAN Truck & Bus to nie lada prestiż. Jak się Pan czuje z takim sukcesem na koncie?

reklama

MW: Nie odbieram tego, jako sukces osobisty, ponieważ to dokonanie wszystkich pracowników naszego serwisu za co jestem im bardzo wdzięczny. Szczególne podziękowania pragnę skierować przede wszystkim do mojego przyjaciela i współpracownika Mirka Stolarek Kierownika Serwisu MAN. To właśnie ten człowiek dokładał wszelki starań i wierzył, że zbudujemy najlepszy Serwis MAN i wspólnie stworzymy wysoką jakość usług serwisowych.

Jak pańscy pracownicy zareagowali na wieść o nagrodzie?

MW: Jestem pewien, że nagroda ucieszyła cały zespół pracowników naszego serwisu. To w końcu dzięki ich wytężonej pracy w ciągu zaledwie dwóch lat mogliśmy osiągnąć taki sukces. Na pewno zmobilizuje nas to do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Pokazaliśmy, że zespół ALEXAS, to najlepsza załoga, a mechanicy zajmujący się naprawą i obsługą samochodów są najlepszymi specjalistami w całej sieci MAN w Polsce.

Jest pan dumny z ich pracy i zaangażowania?

Obiekt, w którym znajduje się nasz serwis, wybudowany jest według najwyższych standardów, posiadamy najnowocześniejsze narzędzia pracy. Jednak dla mnie najważniejszy od zawsze był kapitał ludzki. Umiejętności, doświadczenie oraz zaangażowanie naszego zespołu to wartości, których nie ujrzymy w żadnym zestawieniu finansowym. Tego nie można wykazać w żadnym bilansie czy rachunku zysków i strat. Dobry duch tego serwisu, to duch ludzi tutaj pracujących, to właśnie ta załoga motywuje mnie do robienia jeszcze więcej.

Jakie plany na przyszłość ma właściciel najlepszego serwisu MAN Truck & Bus roku 2017?

MW: W dziedzinie autoryzowanych serwisów MAN, w naszym powiecie będziemy bronić otrzymanego tytułu, pracując nad utrzymaniem najwyższych standardów obsługi naszych klientów. W zakresie dalszych planów możemy jedynie myśleć o rozbudowie kolejnych serwisów na terenie Polski.

Dziękuję za rozmowę.

2
3
4

Podobne artykuły

Pierwszy model auta MAN TGE w Polsce został...

Pierwszy model auta MAN TGE w Polsce został...

22-09-2017
Grzymiszew: Nowy MAN już w garażu! Strażacy...

Grzymiszew: Nowy MAN już w garażu! Strażacy mają...

08-03-2017
Wideo: Nowy MAN trafił do OSP Tuliszków

Wideo: Nowy MAN trafił do OSP Tuliszków

20-01-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama