Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

wtorek 26 maja 2020

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Pierwszy model auta MAN TGE w Polsce został zakupiony w Laskach

Pierwszy model auta MAN TGE w Polsce został zakupiony w Laskach
 

Pierwszy model MAN TGE z kabiną sypialnianą dla kierowcy, został dziś odebrany z serwisu MAN w Laskach. Nabywcą auta został pan Dawid Jędrasiak, właściciel firmy Davpol z Turku. To pierwszy model tego pojazdu, który został zakupiony w Polsce. Auto już niebawem wyjedzie w międzynarodowe trasy po Europie.

- MAN TGE 3.180 odebrany dziś przez pana Dawida Jędrasiaka, to pierwszy tego typu MAN, który został zamówiony i odebrany w Polsce - informuje podczas dzisiejszego oficjalnego przekazania Roman Skonieczny, przedstawiciel handlowy MAN TGE z Alexas Truck Service w Laskach. - Jesteśmy dumni z tego, że dokonuje się to właśnie u nas, w Laskach, a panu Dawidowi życzymy dużych sukcesów – dodaje Skonieczny.

reklama

Nowy produkt marki MAN, samochód MAN TGE, to samochód dostawczy. Do tej pory MAN przez ostatnich 100 lat specjalizował się w produkcji samochodów ciężarowych oraz autobusów. Jednak od lipca bieżącego roku MAN wprowadził na rynek polski samochód dostawczy o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 tony oraz 5 ton.

Przekazany dziś model charakteryzuje się zabudowaną skrzynią na 10 „europalet”, z kabiną sypialnianą. Jak informuje Skonieczny, auto cechuje również niskie zużycie paliwa.

Co zadecydowało o tym, że Davpol zakupił tego typu auto. - 95% mojego taboru to samochody marki MAN, więc dlaczego nie dokupić tym razem TGE? Zadecydowała o tym przede wszystkim bliskość zaprzyjaźnionego serwisu. Będziemy też patrzeć na ekonomiczność transportu nowo zakupionym autem – wyjaśnia Dawid Jędrasiak dodając, że nowy MAN posłuży do transportu ładunków drobnicowych oraz całopojazdowych.

Podobne artykuły

Stłuczka w Laskach z udziałem Fiata i Opla....

Stłuczka w Laskach z udziałem Fiata i Opla. Ruch...

10-04-2019
ALEXAS TRUCK SERVICE Sp. z o.o. z prestiżową...

ALEXAS TRUCK SERVICE Sp. z o.o. z prestiżową...

12-01-2018
Kraksa dwóch aut pod Laskami

Kraksa dwóch aut pod Laskami

31-07-2017
reklama
reklama
reklama