Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

15°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Dzień wiosny w Gimnazjum nr 1

Dzień wiosny w Gimnazjum nr 1
 

Jak co roku – ten dzień nie należał do zwyczajnych, wypełnionych pytaniem, zadaniami, kartkówkami czy testami. Już od rana pięć klas wzięło udział w marszobiegu, a pozostałe poszukiwały oznak wiosny i uwieczniały je w obiektywie aparatu fotograficznego.

Na kolejnych godzinach lekcyjnych odbył się konkurs „Mini playback SHOW”. Poszczególne klasy prezentowały przygotowane utwory - od „Ostatniej niedzieli” Mieczysława Foga, poprzez taniec „Belgijka” po „Dach” Sound’n’Grace. W zabawę uczniów zaangażowali się nauczyciele, wtórując śpiewem czy dołączając do tanecznych par. Zgromadzeni na sali gimnastycznej poza występami „na żywo” obejrzeli filmy i teledyski wykonane przez gimnazjalistów.

Dzień zakończyły rozgrywki sportowe: mecze nauczyciele kontra uczniowie w piłkę siatkową, nożną i koszykową. Aplauz i doping słychać było daleko poza murami szkoły.

Tak zorganizowany czas był przyjemnością dla uczniów, jak i ich nauczycieli, o czym świadczy choćby wyjątkowo wysoka frekwencja gimnazjalistów w szkole. To także dobry moment na poznanie wyjątkowości swoich belfrów oraz integrację całej szkolnej społeczności.

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Foto: Upamiętnili szkołę i jej społeczność. W...

Foto: Upamiętnili szkołę i jej...

30 lip.
Integracja pasjonatów motoryzacji w pełni -...

Integracja pasjonatów motoryzacji w...

11 lip.
Gardzielik wygrywa jednogłośnie na punkty....

Gardzielik wygrywa jednogłośnie na...

10 lip.
Druga odsłona Jarmarku Wyszyńskiego już za...

Druga odsłona Jarmarku Wyszyńskiego...

27 czerw.
Piknik w Galewie czyli VII spotkanie ph.

Piknik w Galewie czyli VII spotkanie...

27 czerw.
Foto:

Foto: "Rower mój nałóg" czyli rowerem...

26 czerw.
reklama
reklama
reklama