Rekordowa frekwencja w powiecie tureckim. Ponad 50% na godz. 17.00 !!!

niedziela 12 lipca 2020

Brunona, Jana, Wery

reklama

Za nami kolejne, pełne muzyki Dni Władysławowa!

Za nami kolejne, pełne muzyki Dni Władysławowa!  - foto: JM
foto: JM 

Muzyka, taniec, atrakcje dla najmłodszych oraz integracja – tymi słowami możemy podsumować kolejne obchody Dni Władysławowa. Do Muzycznego Portu przybyli mieszkańcy gminy i wszyscy ci, którzy chcieli miło spędzić sobotnie popołudnie.

Już od godziny 16:00 na uczestników Dni Władysławowa czekały rozmaite atrakcje, takie jak konkursy i zabawy dla najmłodszych z animatorami, dmuchane zamki z placem zabaw, stanowisko z robotami, malowanie twarzy, a także warsztaty szczudlarskie, podczas których każdy mógł spróbować własnych sił na szczudłach. Wyjątkowym punktem imprezy było rozdanie nagród w konkursie strzeleckim dla najlepszych strzelców z gminy Władysławów.

Od 17:00 przybyłym na władysławowski rynek towarzyszyła muzyka na żywo wykonywana przez zespół Los Companieros. Członkowie grupy zaprezentowali muzykę peruwiańską, andyjską, przy okazji prezentując wyjątkowe instrumenty etniczne, takie jak zampona, antara, bombo, czy charango.

Po oryginalnym koncercie zespołu Los Companieros rozrywkę zapewnił zespół Mister Dex, który porwał uczestników do tańca takimi przebojami jak „Kopciuszek”, „Malowana Lala”, czy „Ech, życie życie”. Niedługo po nim przybyła kolejna gwiazda muzyki disco-polo: Jesika, która zgromadziła przed sceną nie tylko wiernych fanów, lecz także innych zainteresowanych dobrą zabawą.

Ostatnie koncertowe chwile należały do kultowego zespołu Wanda i Banda, który przeniósł wszystkich zebranych w rockowy klimat dzięki takim hitom jak „Hi-Fi”, „Nie będę Julią” lub „Miłości żar”. Na monotonię uczestnicy Dni Władysławowa z pewnością nie narzekali!

Zapraszamy do fotogalerii z wydarzenia!

JM

foto: JM2
foto: JM3
foto: JM4
5
6
7
8
9
10
11
12
foto: JM13
foto: JM14
foto: JM15
foto: JM16
foto: JM17
foto: JM18
foto: JM19
foto: JM20
foto: JM21
foto: JM22
foto: JM23
foto: JM24
foto: JM25
foto: JM26
foto: JM27
foto: JM28
foto: JM29
foto: JM30
foto: JM31
foto: JM32
foto: JM33
foto: JM34
foto: JM35
foto: JM36
foto: JM37
foto: JM38
foto: JM39
foto: JM40
foto: JM41
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zobacz także:

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników Sun...

Foto: Rozpoczęto testy u pracowników...

30 czerw.
Liczna procesja Bożego Ciała mimo skromnej...

Liczna procesja Bożego Ciała mimo...

11 czerw.
Uczniowie z

Uczniowie z "Czwórki" uczcili 100....

18 maj.

"Nie bądź żyła oddaj krew! Twoja krew...

10 maj.
Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż...

1 maj.
Wasza świąteczna galeria. Piękne pisanki i...

Wasza świąteczna galeria. Piękne...

12 kw.
reklama
reklama
reklama