niedziela 05 lipca 2020

Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

reklama

KONKURS: Wygraj karnety na siłownie i wkrocz aktywnie w nowy rok!

KONKURS: Wygraj karnety na siłownie i wkrocz aktywnie w nowy rok!
 

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a z nim noworoczne postanowienia. Nie pozwól po raz kolejny, by pozostały one w sferze twoich marzeń. Wkrocz aktywnie i zdrowo w nowy rok!

Redakcja portalu Turek.net.pl razem z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Turku przygotowali dla Was konkurs.

Odpowiedz na pytanie: Skąd czerpiesz motywację do regularnych ćwiczeń?

i wygraj karnet OSiRu z czterema darmowymi wejściami na siłownię. Odpowiedzi wyślijcie na adres konkurs@turek.net.pl, dodając w treści swój nr telefonu kontaktowego. Z pośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy najciekawsze i nagrodzimy czterech szczęśliwców.

Konkurs potrwa do 21.12.2015r.

Życzymy powodzenia!

Udział w konkursie jest dobrowolne. Konkurs jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją przez użytkowników Polityki Prywatności oraz Regulaminu okreslających zakres i podstawy prawne przetwarzania danych osobowych przez portal Turek.net.pl Ponadtto informujemy że dane osobowe uczestników głosowania będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 tj.). Zakres przetwarzania danych osobowych podanych podczas oddawania głosu obejmuje tylko adres e-mail. Dane osobowe podane podczas konkursie będą przetwarzane przez Turek.net.pl wyłącznie do celów przeprowadzenia konkursu i powiadomienia o nagrodzie.

 

Podobne artykuły

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR...

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR tłumaczy...

1 lip.
Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu...

Uczeń SP w Chylinie wśród laureatów konkursu "Popisz...

12 czerw.
Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

Sukces Agaty Drabiny - Mobilna Pracownia...

14 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama