poniedziałek 28 września 2020

Libuszy, Wacławy, Wacława

reklama

KONKURS: Wygraj karnety na siłownie i wkrocz aktywnie w nowy rok!

KONKURS: Wygraj karnety na siłownie i wkrocz aktywnie w nowy rok!
 

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, a z nim noworoczne postanowienia. Nie pozwól po raz kolejny, by pozostały one w sferze twoich marzeń. Wkrocz aktywnie i zdrowo w nowy rok!

Redakcja portalu Turek.net.pl razem z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Turku przygotowali dla Was konkurs.

Odpowiedz na pytanie: Skąd czerpiesz motywację do regularnych ćwiczeń?

i wygraj karnet OSiRu z czterema darmowymi wejściami na siłownię. Odpowiedzi wyślijcie na adres konkurs@turek.net.pl, dodając w treści swój nr telefonu kontaktowego. Z pośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy najciekawsze i nagrodzimy czterech szczęśliwców.

Konkurs potrwa do 21.12.2015r.

Życzymy powodzenia!

Udział w konkursie jest dobrowolne. Konkurs jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją przez użytkowników Polityki Prywatności oraz Regulaminu okreslających zakres i podstawy prawne przetwarzania danych osobowych przez portal Turek.net.pl Ponadtto informujemy że dane osobowe uczestników głosowania będą przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 tj.). Zakres przetwarzania danych osobowych podanych podczas oddawania głosu obejmuje tylko adres e-mail. Dane osobowe podane podczas konkursie będą przetwarzane przez Turek.net.pl wyłącznie do celów przeprowadzenia konkursu i powiadomienia o nagrodzie.

 

Podobne artykuły

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale...

OSiR podnosi ceny za basen. Będzie drożej ale nie...

9 wrz.
Konkurs na inicjatywy lokalne został...

Konkurs na inicjatywy lokalne został rozstrzygnięty.

18 sierp.
Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania

Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania

12 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama