wtorek 27 lipca 2021

Aureliusza, Natalii, Rudolfa

26°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Krajówka zmodernizowana, ale kto teraz posprząta?

Krajówka zmodernizowana, ale kto teraz posprząta? - foto: arch. prywatne
foto: arch. prywatne 

Zimowa aura ma jedną podstawową zaletę -  śnieg potrafi przykryć rozmaite formy bałaganu i nieładu, które kłują nas w oczy na co dzień. W tym roku śniegu jak na lekarstwo, więc np. mieszkańcom Kiszew w gminie Tuliszków ciężko jest znieść tamtejsze przydrożne „pejzaże”.

W tejże sprawie napisał do nas jeden z Czytelników. Mieszkaniec gminy Tuliszków mówi o tym, że niedawno w jego okolicy zakończyła się modernizacja drogi krajowej 72 Konin-Turek, przeprowadzona przez pewną dużą firmę i innych podwykonawców, ale nie wszystko – zdaniem autora listu – zostało dopięte na ostatni guzik.

reklama

Jestem mieszkańcem wsi Kiszewy, powiat turecki. (…) Zaniepokoiłem się stanem drogi wyjazdowej ze wsi Kiszewy na drogę krajową 72 Konin-Turek, pozostawionym przez firmy modernizujące. Przesyłam zdjęcia obrazujące owy stan. Pozostawiono śmieci, rozjechana jest droga gruntowa prowadząca do wsi, brak odpływu wody” - wskazuje mieszkaniec Kiszew. Nadesłane zdjęcia prezentujemy poniżej.

Opracował: AW

Podobne artykuły

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów...

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów podpisana....

23 maj.
Ile miesięcznie ton śmieci produkują...

Ile miesięcznie ton śmieci produkują turkowianie?...

10 maj.
Listy do redakcji: Pieniądze, które należą się...

Listy do redakcji: Pieniądze, które należą się...

27 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama