poniedziałek 21 października 2019

Celiny, Hilarego, Janusza

reklama
Wzorek

Mariusz Harasny dziękuje za Wasz 1%

Mariusz Harasny dziękuje za Wasz 1%
 

Całym sercem chcę podziękować wszystkim, którzy oddali mi 1% swojego podatku. To dla mnie bardzo ważne, że jesteście ze mną i pamiętacie o mnie. Wiedząc o tym, czując Waszą obecność i życzliwość, wiem, że nie jestem sam. Dziękuję.

Przekazywane przez Was pieniądze pozwalają mi nie myśleć ze strachem o jutrze. Pozwalają na zakup lepszych leków i witamin, pomagają na skuteczniejsze zmagania z infekcjami i odleżynami, co w moim przypadku jest pracą syzyfową. Pozwalają na wyjazdy z domu, zwiedzanie okolic. Dzięki Waszym pieniądzom mogę godnie żyć i funkcjonować.  

reklama

Każdy grosz jest dla mnie wielkim darem. Tym większym, że przecież mamy kryzys i w wielu domach się nie przelewa. Przecież prawie każdy z nas ma jakieś problemy. A mimo to nie zapominacie o mnie. Jeszcze raz dziękuję! Jesteście kochani.

Jeśli to możliwe uprzejmie proszę o dalsze wsparcie w postaci przekazania 1% podatku za rok 2015.

Będę zobowiązany i z góry dziękuję, Mariusz Harasny

Podobne artykuły

 Iga - Nasza mała Wielka miłość

Iga - Nasza mała Wielka miłość

21 mrz.
1% dla Turku: Straż Zwierząt liczy na wasze...

1% dla Turku: Straż Zwierząt liczy na wasze wsparcie

20 lt.
1% dla Turku: Marcin wróć do nas

1% dla Turku: Marcin wróć do nas

14 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama